Nizam’ın ekibi hazır

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fatih Nizam yönetici adayları ile basını kahvaltıda ağırladı ve yönetimini tanıttı.

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adayı Fatih Nizam yaptığı basın açıklamasında “Çok kıymetli esnaflarımız, bildiğiniz üzere Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri için başkan adayı olduğumun komuoyu ile paylaşarak çalışmalarımıza başladık. Yönetim ve Denetim kurulu ekip arkadaşlarımızı belirledik ve çalışmalarımıza hız vererek devam ettik. Yaklaşık 3 yıldır büyük emek vererek geldiğimiz noktada tüm esnaflarımızın taktirini kazandığımızı yapmış olduğumuz birebir görüşmelerde gözlemliyorum. Bana ve ekip arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

SEÇİMLER GELİCİ GEÇİCİ, DOSTLUKLAR BAKİDİR

Seçimlerin bir hizmet yarışı olduğu bilinciyle, tüm bu süreçte hiç kimseye bir saygısızlık yapmadan, bir gönül kırmadan süreci tamamlamak en büyük hedefimdir, hedefimizdir. Zira seçimler gelip geçici, dostluklar bakidir. Elbette bizler hepimiz bu şehirde esnaflık yapmaya, birbirimizin sıkıntısında ve sevincinde yine her zaman birlikte olmaya ve birbirimizi desteklemeye devam edeceğiz. Seçimlerin sonucu ne olursa olsun bu düşüncemiz hiçbir zaman değişmeyecektir.

 SOSYAL MEDYA HESAPLARIMA SALDIRI VAR

Seçim çalışmalarımız boyunca hem esnaflarımıza daha hızlı ulaşabilmek için, hemde esnaflarımızın çalışmalarımızdan daha hızlı haberdar olup, bizlere de hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için büyük bir titizlikle sosyal medya çalışmaları yürüttük. Lakin son bir ay içerisinde sosyal medya hesaplarımıza çok ciddi saldırılar düzenlenmiş, esnaflarımız ile aramızdaki sağlıklı iletişim bağları koparılmaya çalışılmıştır. Bu girişimler başarılı olmuş ve instagram hesabımız çalınmıştır. İkinci açmış olduğumuz instagram hesabımız da dün tekrardan illegal şekilde çalınarak tüm kimlik bilgilerimiz değiştirilmek suretiyle hesabım kapatılmıştır.

VİZYON VE PROJELERİMİZLE DOĞRU YOLDAN KOŞUYORUZ

Burada şunu özellikle belirtmek isterim ki, hangi şartta olursa olsun, çıktığımız bu yoldan hiçbir şekilde geri dönüp dahi bakmadan, çok daha hızlı adımlarla, kendimizden, ekibimizden ve hizmet etme vizyon ve projelerimizden emin bir şekilde hedefe doğru koşmaya devam edeceğiz. Hiçbir gayri ahlaki tutum, davranış, söylem ve eylem bizi bu yoldan alıkoyamayacaktır.

HAKKANİYETTEN SAPMADAN DEVAM EDİCEĞİZ

Bizler ahlaklı bir yenilgiyi, ahlaksız bir zafere tercih etme olgunluğuna erişmiş, ahlaki değerler ile kendimizi yetiştirmiş bireyleriz. Bu tarz gayri ahlaki tutum ve davranışların kimseye bir faydası olmayacağı gibi, aksine kamuoyu gözünde küçültücü davranışlar olup, hiç kimsenin tenezzül etmemesi gereken yakışıksız davranışlardır. Daha öncede belirttiğim gibi sandıklar açılıp sonuçlar netleşinceye kadar çalışmalarımız devam edecek, ulaşmadığımız, halini hatırını sormadığımız, varsa derdini dinlemediğimiz hiç bir esnafımız kalmayacaktır. Ve bu çalışmalarımız Hak’tan, hakkaniyetten ve ahlaki çizgiden milim dahi sapmadan devam edecektir. Kalp kırmak için değil, kalp kazanmak için, kalplere dokunmak için buradayız. Düsturumuz budur” dedi..

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!