Elektrik faturalarına halk isyan etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya İYİ Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan, son gelen fahiş elektrik faturalarına gelen zamlar ile ilgili açıklamalarda bulundu 

Arıkan, “Kıymetli hemşehrilerim Son günlerde gelen anormal elektrik faturalarıyla alakalı dile getirmemiz istenerek vatandaşlarımızdan ciddi mesajlar alıyoruz..
Hayat pahalılığı,olumsuz ve istikrarsız ekonomi ve bunun üzerine bir de cep yakan faturalar eklendiğinde vatandaşı çileden çıkaran bir durumla karşı karşıya kaldığımızı görüyoruz..
Bu kontrolsüz ve anormal bir şekilde gelen yüksek faturaların yandaşı zengin etme dışında bir sebebi daha var. Bu tarifelere karar veren EPDK’nin orta düzey yöneticilerinin tamamı, tarifeyi yaptıktan bir gün sonra, yasak olmasına rağmen, dağıtım şirketlerine yönetici olarak yüksek maaşlarla geçiyor…yani “şimdi ben sizi görüyorum, yarın da siz beni görürsünüz” mantığı…Can alıcı nokta ise, bu geçiş trafiğini EPDK Başkanının bizzat kendisinin yönetiyor olması..Bu durumun Meclis’te İYİ Parti tarafından defalarca dile getirilmesine  ve sorulmasına rağmen itiraz eden veya cevap veren olmaması da durumun gerçekliğini tescillercesine…
Ama müsterih olunuz, sizler bu haram saltanatına ilk sandıkta gereken cevabı verdikten sonra, bizler bunların hesabını tek tek soracak ve fütursuzca çekilen her kuruşu burunlarından fitil fitil getireceğiz..
Ayrıca  Son günlerde çeşitli savunmalar ile düşünce özgürlüğünü baltalayarak Saray eşrafına hoş görünmeye çalışan Cumhur İttifakının Temsilcilerinin Alanya’mızda milleti bir hayli üzen bu anormal ve sömürü düzenine hizmet eden elektrik faturaları hakkında düşüncelerini de merak ediyor ve bu zulmün son bulmasi için onların da ellerini taşın altına koymasını temenni ediyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!