MAHMUTLAR’DA ŞAHİN RÜZGARI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’ın en son Belediye Başkanı Av.Murat Can, İYİ Parti Alanya Belediye Başkan adayı Mehmet Şahin’in kadrosuna katıldı.

Mahmutlar’ın son Belediye Başkanı Av.Murat Can, İYİ Parti Alanya Belediye Başkan adayı Mehmet Şahin’in çalışma ekibine katılım sağladı. Mahmutlar Barbaros Caddesi’nde bulunan Paris Cafe Restaurantta yüzlerce kişinin desteği ile Şahin’in listesine giren Av. Murat Can bir konuşma gerçekleştirdi. Toplantıya CHP’li eski mahalle başkanları, meclis üyeleri, her partiden simge isimlerin katılması dikkat çekti.

CAN, “SÖZ KONUSU MAHMUTLARDIR”

Mahmutlar eski belediye başkanı ve Cumhuriyet Halk Parti (CHP)’nin önemli isimlerinden Av. Murat Can’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda “Ata’mızın da dediği gibi “Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır” sözünden yola çıkarak bu bir Alanya meselesidir, Mahmutlar meselesidir. Bizimde gayemiz budur. Bu vesile ile taşın altına elimizi artık sokma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Bana bu konuda verdiğiniz destekler için herkese teşekkür ederim.” dedi.

MAHMUTLAR’A MEHMET ŞAHİN SÖZÜ

Uzun bir konuşma ile Mahmutlar’a yapacağı hizmetleri ard ardına sıralayan Mehmet Şahin, “Size söz, bu bir Mehmet Şahin sözüdür, Mehmet Şahin Alanya’da verdiği sözleri yerine getirmekle tanınır” dedi. Şahin, “Mahmutlar’a belediye olarak halkımızın kullanımı için iki adet Cafe açacağız. Buralara da halkımız çayı sadece 1 liraya içecek. Marka Otel, Ziraat Fakültesi, iki adet düğün salonu, iki adet ekşilik düğün salonu, Taziye yerleri, Kaldırımlar baştan sona değişecek, sıcak asfaltla yollarımız daha kaliteli hale gelecek. Esnaflarımızın kazanması için projeler ortaya koyacağız. Ulaşım kolaylaşacak.

“MAHMUTLAR’DA DEVLET BİRİMLERİ VE BELEDİYE HİZMET VERECEK”

Ticaret Odası Başkanı iken görevimiz değil demedik iki tane Noter kazandırdık bir tanesi Mahmutlarımıza. En zorlandığım projelerden biridir Noter’i Mahmutlar’a getirmek ama başardık. Allah izin verirse Başkanlık dönemimizde eski Belediye hizmet binamızı oluşturup Başkan yardımcısı atayacağız. Bunun dışında mevzuata engel olmayan bütün devlet birimlerini Mahmutlar’a açacağız. Mahmutlar’dan Alanya’ya devlet birimleri ve Belediye hizmetleri için halkımız gitmeyecek.

“ÖNCE İNSAN, SAĞLIK ÇOK ÖNEMLİ”

Aile Sağlık Birimleri Kuracağız, Ambulanslar Mahmutlar’da bulunacak, nasıl Çayarası, Gökbel, Söğüt, Kaplanhanı ve tüm yaylalarımızda ambulanslarımız hizmet veriyorsa Mahmutlar’a da verecek. Ambulansları devlet millet dayanışması ile aldık. Önce insan diyoruz, sağlık çok önemli.

“ULAŞIM VE SULAMA SORUNU ÇÖZÜLECEK”

Alanya’nın Ulaşım sorununu 6 ayda çözeceğim, çözemezsem o koltukta oturmam. Alanya’ya 10 adet battı çıktı yapsan ulaşım sorunu çözülür. Örneğin Mahmutlar’da Barbaros Caddesinde günlük kaç araba geçiyor bunu hesaplar gereğini yaparız. Mahmutlar Yukarı Mahallede sulama suyu problemi bizim için önemli, göletler oluşturacağız. Çaylarımız derelerimiz akıp gidiyor bu boşa akan suları göletler yaparak sulama suyu problemini çözeceğiz. Avrupa’da sulama suyunu bir ülkeden bir ülkeye götürüyor, biz boşa akıp giden suları kullanamıyoruz. Allah izin verirse sulamadaki sorunu kökten  çözeceğiz” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!