DEMİR, “DEVRİM YAPMAK İSTİYORUM”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Partisi ve Saadet Partisi’nin Alanya Belediye Başkanı Adayı olarak gösterilen Mevlüt Demir, ilçe teşkilat binasında geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda Alanya’nın siyasi ve ekonomik durumu değerlendirildi. Alanya’nın kaderini belirleyecek kararların alındığı toplantıda konuşan ortak belediye başkan adayı Mevlüt Demir, devlet adamı olarak uzun yıllar dünyanın çeşitli yerlerinde görev yaptığını ve emekli olduktan sonra doğup büyüdüğü topraklarda belediye başkanlığına aday olduğunu söyledi. Demir, “Alanya’da yaşayan herkes benim için Alanyalıdır” diyerek halka seslendi.

ALANYA DEVRİM YAPMAK İSTİYORUM

Demir, halka hizmet etmek için dürüst bir şekilde yola çıktığını, vatandaşların oylarıyla belediye başkanı seçilerek halkın emrine amade olduğunu ifade etti. Alanya’da ekonomik sıkıntıların arttığını, her gün değişen fiyatlarla vatandaşların zor durumda kaldığını, bu kötü gidişata dur demek için yeni mesleklerin ortaya çıktığını belirtti. Demir, “Ulusal marketler etiket takibi için numaratör uzmanı işe almaya başladı” diyerek ekonomik krizi eleştirdi. Demir, Alanya’da bir devrim yapmak istediğini, esnafın, turizmcinin, çiftçinin yanında olacağını, demokratik, özgürlükçü, milli ve aydınlık bir gelecek için tüm Alanya halkını birlik olmaya çağırdığını sözlerine ekledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!