KESTEL’DE ŞAHİN SEVGİSİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şahin, akşam gittiği Kestel’de de coşkulu bir kalabalık tarafından havai fişek gösterileriyle karşılandı.

İyi Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Alper Arıkan, Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal’ın da katıldığı toplantıdaki müthiş kalabalığın heyecanı ve coşkusu gözlerden kaçmadı.

ŞAHİN’DEN ‘ALANYA EMEKLİ LOKALLERİ’ MÜJDESİ

“Ben de Mehmet Şahin başkanımızın yanındayım” diyerek desteğini açıklayan Kestel Mahallesi Muhtarı Muhterem Şimşek’in davetiyle mahalleye giden Şahin, Çağlayan Piknik’te coşkulu bir kalabalık tarafından havai fişek gösterileri ve sevgi tezahüratları ile karşılandı.

Tek tek selamlaşıp kucaklaştığı Kestel Mahallesi sakinlerini dinleyip, sorun ve taleplerini alan Şahin, “Sorunlarınızı kısa sürede çözüp, taleplerinizi karşılayacağız. Sizleri her koşulda destekleyeceğiz” diyerek sorunları nasıl aşacağını anlattı. Alanya’yı dünya kenti yapma hedefiyle hayata geçireceği projelerini de anlatan Şahin, Kestel’de emeklileri sevindirecek bir müjde de paylaştı.

Alanya’da artık emeklilerin hak ettikleri değeri göreceklerini belirten Şahin, “Büyüklerimizin emekli olduktan sonraki günlerini dolu dolu yaşamalarını istiyoruz. Bu amaçla, sıcak sohbetler edebilecekleri, çaylarını yudumlayıp gazetelerini okuyabilecekleri, kütüphanesinden kitap okuyabilecekleri, ileri yaş atölyeleri ile vakitlerini daha verimli geçirebilecekleri Alanya Emekli Lokalleri açacağız. Bu lokallerimizle büyüklerimize hak ettikleri değeri göstereceğiz” dedi.

ALANYA’NIN DOĞUSUNA DA ŞAHİN ÇIKARMASI

Pazar günü ise Alanya’nın doğu mahallelerine giderek vatandaşlarla kucaklaşan Mehmet Şahin, kuraklıkla boğuşan çiftçilerin yüreklerine su serpti.

Şahin, saat 10.00 Gözüküçüklü Mahallesi’nde kahvaltı programına katıldıktan sonra saat 12.00’de İmamlı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Saat 13.30’da ise Özvadi Mahallesi’ne giden Şahin ve ekibinin saat 14.30’daki durakları Hocalar Mahallesi oldu. Saat 16.00’da Beyreli Köy Konağı’nda mahalle toplantısı yapan Şahin, saat 17.30’da Tırılar Mahallesi Muhtarlığı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

‘ALANYAMIZDA SUSUZ TARLA KALMAYACAK’

Gittiği her mahallede coşkulu kalabalıklar tarafından büyük ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanan Şahin, Alanya’nın doğusunda kuraklıkla boğuşan çiftçilerin yüreklerine su serpti.

Şahin, “Sizlere Mehmet Şahin sözü. Göreve gelir gelmez hayata geçireceğimiz tarımsal sulama göletleri ile susuz tarlamız kalmayacak. Her zaman çiftçimizin, üreticimizin yanında olacağız. Sadece yaş sebze ve meyve üretimini değil hayvansal üretimi de destekleyeceğiz. Pandemi döneminde önemleri çok daha iyi anlaşılan üreticilerimizin her alanda desteklenmesi için elimizi taşın altına koyacağız” dedi. Bölge üreticilerinden Şahin’e teşekkür yağdı.

Şahin, pazar akşamı ise Çamlıca Mahallesi’nde halk buluşmalarını sürdürerek hafta sonu Alanya’nın batısından doğusuna tam 15 mahalle halkı ile kucaklaşmış oldu. Gittiği her yerde coşkulu kalabalıklar tarafından sevgi gösterileri ile karşılaşan Şahin’e halk desteğinin her geçen gün daha da büyüdüğü gözlendi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!