MAAŞINI OKULLARA BAĞIŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya Milletvekili Aykut Kaya, milletvekili maaşını ihtiyaç sahibi okullara bağışladı.

İyi Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya, Antalya’daki ihtiyaç sahibi okullara milletvekili maaşını bağışladığını açıkladı. Kaya, yaptığı açıklamada, “Beni TBMM’de kendilerinin vekili olarak tayin eden güzel şehrim Antalya’da çocuklarımızın daha nitelikli ve modern bir eğitime kavuşmasına katkı sağlamak için milletvekili maaşımı Antalya’daki ihtiyaç sahibi okullara bağışlıyorum” dedi.

Kaya, bağışlamasıyla Antalya’da Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulacak Bilim, Fen ve Teknoloji Laboratuvarları’nın Antalya’da bir ilk ve öncü olacağını ifade etti. Kaya, “Bu bağışımızla Antalya’da Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulacak Bilim, Fen ve Teknoloji Laboratuvarları, sahip oldukları deney setleri, sanal gerçeklik ve metaverse çalışmaları altyapısıyla Antalya’da bir ilk ve öncü olacaklar” diye konuştu. Antalya Valimiz Sayın Hulusi Şahin ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Salih Kuygusuz ile imzaladığımız işbirliği protokolünün ilk adımı olarak, Manavgat Hatipler İlkokulu/Ortaokulu’nda “Eda Kaya Bilim, Fen ve Teknoloji Laboratuvarı”nı kuruyoruz” ifadelerini kullandı. Kaya, açıklamasının sonunda, “Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!