Fıtır ve sadakalarımız çocuklarımızın eğitimi için Gündes’e

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Komşu ilçemiz Gazipaşa’da faaliyet gösteren kısa adı Gündes olan Gazipaşa’lı Üniversitelileri Destekleme Derneği Başkanı Yusuf Kileci, hemşerilerimize seslenerek, fıtır sadakalarını öderken aynı zamanda hayırlı bir iş yaparak eğitimede katkı sunmaları için çağrıda bulundu.

Kileci “Gazipaşa’mızın ve bölgemizin üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi çocuklarımızı sahiplenmeye, halkımızı Gündes’e destek vermeye çağırıyorum.
Mubarek Ramazan ayına gireceğimiz şu günlerde imkanı olmayan öğrencilerimize fıtır ve sadakalarınızla destek olarak geleceğimizin teminatı gençlerimize destek olabilirsiniz”dedi.
Diyanet İşleri Başkanlığı 2022 yılının fitre miktarını 40 TL olarak açıkladı, dileyenler fitrelerini burs olarak ödenmek üzere Gündes banka hesabına yatırabilirler. Gündes, tamamen kamu yararına çalışan bir dernek olup bağışlarınız için hesap numarası aşağıdadır.
Halkbank İban No: TR17 0001 2009 5750 0016 000 083

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!