ALTSO VE ALKÜ’DEN EĞİTİM PROTOKOLÜ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ile Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) arasında eğitim alanında kapsamlı işbirliğine gidiliyor. Bu amaçla bugün bir araya gelen ALTSO Başkanı Eray Erdem ve ALKÜ Rektörü Prof Dr Ekrem Kalan arasında kişisel eğitimler ve mesleki yeterlilik alanlarını kapsayan bir eğitim protokolü imzalandı.

Protokol törenine aynı zamanda ALTSO eğitimden sorumlu yönetim kurulu üyesi olan Başkan Yardımcısı Yakut Benal ile ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yeniacun, ALKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Tatar, ALKÜSEM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Koçancı, ALKÜSEM Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Hamiyet Eciroğlu da katıldı.

ALTSO Eğitim Şube Müdürlüğü ve ALKÜ Sürekli Eğitim Merkezi (ALKÜSEM) tarafından yürütülecek projenin protokol töreninde konuşan ALKÜ Rektörü Prof Dr Ekrem Kalan, ALTSO başkanı Eray Erdem’e eğitime verdiği destek nedeniyle teşekkür ettiği açıklamasında; “ Başkanımız Eray Erdem’e bizleri bir araya getirdiği için, işbirliği imkanlarını sağladığı için teşekkür ediyorum. Üniversitemiz ile Alanya’mızın en büyük sivil toplum kuruluşu Alanya Ticaret ve Sanayi Odası arasındaki işbirliğini artık kağıda dökme zamanı gelmişti. Birlikte yapacağımız çok şey olduğunu düşünüyoruz. Biz Alanya’daki tüm kurum ve kuruluşlarla da eğitim alanında bu tür çalışmalara açık olacağız. Protokolümüzün Alanya adına hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

ERDEM; “HER ŞEYİN BAŞI EĞİTİM”

Protokolün imzalanmasının ardından konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem; “Her şeyin başı eğitim. Bu ticarette de böyle. Biz de çok değerli Rektörümüzün ve ekibinin tecrübelerinden yararlanacağız. Mutluyuz. Ben Rektör Hocamıza ve ALKÜSEM Yöneticilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!