ÇAKIR; “HEMŞEHRİLERİMİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya 1.Sıra Milletvekili Adayı Alaattin Çakır, partili-partisiz tüm seçmenleri 14 Mayıs’ta oy kullanmak için sandığa davet etti.

MAHMUTLAR’IN efsane Belediye Başkanı Alaattin Çakır, Büyük Birlik Partisi (BBP)’den 1.sıradan Antalya Milletvekili oldu. Çakır, Antalyalı hemşehrilerine kendisine oy vermek için vatandaşlara sandığa gitme çağrısında bulundu. Cumhur İttifakı ortağı olduğu için seçim barajı engeli olmayan Büyük Birlik Partisi Antalya 1. Sıra milletvekili adayı Alaattin Çakır’ın, Alanya’dan 2. Milletvekili olarak meclise gitmesine kesin gözüyle bakılıyor.
“MECLİSE GİRERSE BÖLGEYE HİZMET GELİR”
Mahmutlar Belediye Başkanlığı döneminde bölgeye kazandırdığı dev hizmet ve projelerle adından övgüyle söz ettiren Alaattin Çakır’ın, girişimci, hizmet ve proje üreten, başarılı bir yönetici ve siyasetçi olduğu bilindiğinden, milletvekili seçilmesi halinde bölgeye büyük hizmetler getireceğine bölge halkı ta-rafından dillendirilmektedir.
ÇAKIR; “CUMHUR İTTİFAKINDAN
DESTEK BEKLİYORUM”
Cumhur İttifakı ortağı Büyük Birlik Partisi’nin (BBP), seçim barajı olmadığı için Alanya’dan 2. Milletvekili olarak seçilmesi beklenen Alaattin Çakır, “Ülkemizin birliği, vatanımızın bütünlüğü, devletimizin istiklali ve milletimizin istikbalini önceleyen milli şuurla partimiz Cumhur İttifakı ortağı olarak 81 ilimizde kendi ad, amblem ve adayı ile 28. Dönemi Milletvekili Genel seçimlerine girmektedir. Devletimizin istiklali, milletimizin istikbali ve devletimizin bekası için Cumhur İttifakımızın adayı mevcut Cumhurbaşka-nımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda seçilmesi önceliğimizdir.
ÇAKIR; “HEMŞEHRİLERİMDEN DESTEK BEKLİYORUM”
Milli ve manevi değerler ve ilkeler üzerin-de buluştuğumuz Cumhur İttifakı ile birlikte, oy pusulasının 1. sırasında yer alan Büyük Birlik Partisi’nin 28. Dönem Antalya 1. sıra milletvekili adayı olarak seçim barajı engeli olmadan katılacağım milletvekilliği seçiminde siz kıymetli hemşehrilerimizin vereceği desteklerinizi son derece kıymetli ve önemli buluyorum. Antalya’mızın, Alanya’mızın öz evladı olarak; belediye başkanlığı görevimizde sayısız önemli hizmetler verdiğimiz bölgemize milletvekili olarak hizmet etmeye talibim. Kıymetli hemşehrilerim, Partili-partisiz hepinizin Büyük Birlik Partisi’ne ve şahsıma vereceği her oy son derece kıymetli olup; hür iradeniz Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne milli iradenin güçlü temsili olarak yansıyacaktır. Gelin, Antalya’yı Birlik’te kazanalım” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!