BAŞKAN TOKLU ALANYA’NIN EĞİTİM ALTYAPISINI GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÇALIŞIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Toklu, Bakan Tekin ile eğitim zirvesi gerçekleştirdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, Ankara temasları kapsamında Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ile bir araya gelerek eğitim zirvesi gerçekleştirdi. Her alanda olduğu gibi eğitim alanında da Türkiye Yüzyılı vizyonunu inşa etmek için çalıştıklarını belirten Başkan Toklu;

“Milli Eğitim Bakanımız Sn. Yusuf Tekin’i, Milletvekillerimiz Sn. Mustafa Köse, Sn. Tuba Vural Çokal, Sn. Atay Uslu, Sn. Kemal Çelik ve Sn. İbrahim Ethem Taş ile birlikte ziyaret ettik. Alanya’mızda devam eden eğitim yatırımlarımızı konuşup, eğitim alanında yatırım planına alınması gereken yeni yatırım taleplerimizi Milli Eğitim Bakanımız Sn. Yusuf Tekin’e ilettik. Her alanda olduğu gibi eğitim alanında da Türkiye Yüzyılı vizyonunu hep birlikte inşa etmek için var gücümüzle çalışacağız.

Geleceğimizin teminatı evlatlarımızın eğitim-öğretim hayatlarını başarılı ve verimli bir şekilde sürdürebilmelerine önem veriyoruz. Artan nüfus ile birlikte öğrencilerimize yeni eğitim yuvaları kazandırmak için girişimlerimizi sürdürüyor, bu doğrultuda Alanya’mızın eğitim altyapısını güçlendirmek için çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Devletimizin tüm imkanlarını öğrencilerimiz için seferber etmeye devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

TOKLU’DAN BAKAN TEKİN’E TEŞEKKÜR

Alanya’nın eğitim yatırımlarıyla alakalı oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Toklu, “Milli Eğitim Bakanımız Sn. Yusuf Tekin ile Alanya’mızın eğitim yatırımlarını görüşerek oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bu vesileyle Sayın Bakanımıza şehrimize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!