İYİ Parti’den davet
![featured](https://mahmutlarpost.com/wp-content/uploads/2019/01/51433385_2045118498912969_8092997521414029312_n.jpg)
Paylaş
Muhittin Böcek, Abdullah Sönmez’in adaylık açıklaması için 2 Şubat’ta Alanya’ya geliyor. 02 Şubat 2019 Cumartesi günü Saat 13.30’da CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek; İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın; CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, İYİ Parti Antalya Milletvekilleri ve CHP Antalya Milletvekilleri katılımlarıyla gerçekleştirilecek İYİ Parti Alanya Belediye Başkan adayı tanıtım törenine tüm halk davet edildi.