ALTSO Mahmutlar’da

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ALTSO Mahmutlara şube açıyor. Üyelerine daha iyi daha kaliteli hizmet sunabilmek için Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Mahmutlar ve Konaklı’ya şube açıyor.

12 bin üyesi ile Türkiye’nin en büyük ilk 30 odası arasına giren Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) üyelerine yerinde ve daha hızlı hizmet etmek için büyüme kararı aldı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Mart ayı sonu itibariyle Mahmutlar ve Konaklı’ya ALTSO ek hizmet binaları faaliyete geçmiş olacağının müjdesini verdi.

MERKEZE GELMELERİNE GEREK KALMAYACAK

53 bin Nüfusu ile Mahmutlar’ın birçok ilçeden büyük olduğuna dikkat çeken Şahin, “Daha önce Mahmutlar ‘a girişimlerimiz sonucu noter açılmıştı. Mahmutlar ‘da ALTSO ek hizmet binası açıp, üyelerimizin bir belge almak için Alanya merkeze gelip zaman kaybetmesine gerek kalmayacak” dedi.  Şahin Konaklı ve Mahmutlar ‘a açılacak ek hizmet binalarında üyelerin tüm resmi işlemlerin yapılabileceğine dikkat çekerek, “Böylece odamızdaki yoğunlukta azalmış olacak” dedi.

HIZLI VE YERİNDE HİZMET

Şahin, ALTSO’nun üyelerine yerinde ve hızlı hizmet edebilmesi için büyüme kararı aldığına dikkat çekerek “Bugün Mahmutlar 53 bin nüfusu ile Türkiye’de bir çok ilçeden büyük. Keza Konaklı’da öyle. Biz buralara bir belde olarak bakamayız. Buradaki üyelerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermek için buralara ek hizmet binası yapacağız. İhtiyaç halinde ilerleyen dönemlerde diğer beldelere de açılabilir” dedi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!