Ahmet Bebek için gerekli olan tedavi ücretinin tamamı toplandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’lı SMA Hastası Ahmet bebek için gerekli olan tedavi ücretinin tamamı toplandı. Ahmet bebeğin tedavi sürecine başlanılıyor. 

Alanya’nın seferber olduğu SMA hastası Ahmet Bebek için gereken para toplandı. Tedavi için gereken 2 milyon 251 bin 750 Dolar’ın tamamlandığı bugün resmen açıklandı. Ahmet bebek artık tedavi sürecine başlayacak. Ahmet Bebeğin Amerika’daki masraflarını ise Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu karşılayacak.
ÇALTI, “AHMET’E 2. YAŞ HEDİYESİ OLARAK İKİNCİ BİR HAYAT ARMAĞAN ETTİNİZ”
Konu ile ilgili açıklama yapan Çaltı ailesi, “6 aydır süren mücadelemiz bugün mutlu sona ulaştı. Bu yola çıkarken Ahmet için güzel bir gelecek hayal ettik, başaracağız dedik, inandık ve bu inançla yol aldık. Bu hikayede tüm destekçilerimizin, gönüllülerimizin ve gönlü bizimle olanların alın teri, el emeği, gözyaşı, uykusuz geceleri ve umudu var. Ahmet’imizi sahiplenen, derdimize ortak, yolumuza yoldaş olan herkese binlerce kez teşekkür ederiz. Buraya, her bir kahramanımızın adını tek tek yazmak isterdik ancak sığmayacak kadar çok güzel kalp ve gönlü güzel insan bizimleydi. Ön planda, arka planda, yanı başımızda, şehrin bir ucunda, bir başka şehirde ya da başka bir ülkede… Yaşadığımız bu süreci ve desteklerinizi asla unutmayacağız. Sizlere ömür boyu minnettar olacağız. Haklarınızı helal edin. Şimdi sıra bizde, inşallah sizlere Ahmet’in güzel haberlerini buradan vermeye devam edeceğiz. Sarı kuzumuza 2. yaş hediyesi olarak ikinci bir hayat armağan ettiniz. İyi ki varsınız” dediler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!