reklam
reklam

Karadağ; “Mahmutlar’a Hastane Şart”. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Ekim 2022 - 02:36

Karadağ; “Mahmutlar’a Hastane Şart”

Karadağ; “Mahmutlar’a Hastane Şart”
Son Güncelleme :

15 Haziran 2021 - 12:44

102 views

Mahmutlar Post Gazetesi’nin geçtiğimiz haftaki Manşet haberi CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’ın haftalık basın açıklamasına konu oldu. Karadağ, “Mahmutlar’a tam teşekküllü Hastane ve Kapalı Pazar yeri şart” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen basın toplantısında konuşan CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Mahmutlar ihmal ediliyor, Mahmutlar’a tam teşekküllü bir Hastane şart” açıklamasında bulundu.

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’a teşekkür ederken, diğer ilçe başkanlarına ve siyasetçilere aynı yönde açıklama yapmaları konusunda ricada bulundu.

‘MAHMUTLAR’IN TAM TEŞEKKÜLLÜ HASTANEYE İHTİYACI VAR’

Mahmutlar Mahallesi’nin ihtiyacı olan hastaneye de değinen Karadağ, “Bizim önemli bir konumuz Mahmutlar konusu. Mahmutlar’a tam teşekküllü devlet hastanesine ihtiyaç var. Alanya’daki devlet hastanesindeki yükü azaltmak gerekiyor. Hastanenin Doğu bölgesinde tüm vatandaşlara hizmet etmesi gerektiğini,  daha iyi sağlık hizmetleri verilebilmesi için mutlaka yapılması gerektiğini söylüyoruz ve talepte bulunuyoruz” dedi.

“MAHMUTLAR İHMAL EDİLİYOR”

Karadağ, “Mahmutlar ihmal ediliyor. Güneş ve yağmur altında ticaret yapmaya çalışan pazarcının düzgün bir şekilde ticaret yapma şansı yok. Sayın belediye başkanına sesleniyorum mutlaka buraya bir modern pazar yeri açılması gerekiyor” diye konuştu..

 

reklam
reklam