reklam
reklam

Turisti mi bekliyorsunuz!. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 09:06

Turisti mi bekliyorsunuz!

Turisti mi bekliyorsunuz!
Son Güncelleme :

20 Mayıs 2021 - 10:53

83 views

Mahmutlar ‘dan Kargıcak Mahallesi girişindeki yeni planlanan yoldaki kaldırımlar ve yollar CK Elektrik şirketi tarafından yaklaşık 1.5 aydır hem yol içerisini de hem de kaldırımlardaki çalışmalar bir türlü bitirilemiyor. Bu bölgedeki yaşayan vatandaşlar ve esnaflar “Bir firma burayı kazdı ve gitti ondan sonra ağır aksak çalışmalar devem ediyor. Yaz sezonu geldi pandemi dolayısıyla şu an turist yok. Bir Hazirandan sonra turistlerin gelmesi bekleniyor yoksa bu çalışmalar Turistin görmesi için mi bekletiliyor” açıklamasında bulundular.

MUHTARA ŞİKAYET GİDİYOR

Mahmutlar ve Kargıcak’ taki Vatandaşlar ve esnaflar aylardan beridir Kargıcak muhtarı Muammer Asiltürk’e sorunumuzu iletiyoruz kendisi CK Akdeniz Elektrik kurumuna bildiriyor am sorun çözülmüyor. Ayrıca Kaldırımlarda çalışmalar sorunlu 1 metre genişikteki kaldırımın ortasına elektrik direği dikileceğini öğrendik bu çok saçma” açıklamasında bulundular.

reklam
reklam