reklam
reklam

Gelecek Partisi Mahmutlar’da. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

8 Aralık 2022 - 23:53

Gelecek Partisi Mahmutlar’da

Gelecek Partisi Mahmutlar’da
Son Güncelleme :

13 Mart 2021 - 15:36

137 views

Alanya Gelecek Partisi İlçe Başkanı Av. Mevlüt Çakan ve Yönetim Kurulu, Mahmutlar Post Gazetesi’ne ziyarette bulundular.

Alanya Gelecek Partisi İlçe Başkanı Av. Mevlüt Çakan, Mahmutlar’da esnaf ziyaretlerinde bulundu. Kalabalık bir yönetim kurulu üyesi ile birlikte Mahmutlar’a gelen Çakan, ziyarete Mahmutlar Post Gazetesi’nden başladı.

Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan ile bir süre görüş alışverişinde bulunan Başkan Mevlüt Çakan, “En kısa zamanda Mahmutlar’a Mahalle Başkanı atayacağız. Mahmutlar İlçe büyüklüğünde bir Mahalle, Mahmutlar’a atayacağımız Mahalle Başkanı donanımlı ve bilgili olacak onun çalışmalarını şu anda yapmaya başladık. Mahmutlar’a verdiğimiz değerde bunu gösteriyor” dedi.

İLHAN; “MAHMUTLAR’A İLÇE GÖZÜ İLE BAKIYORUZ”

Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Av.Mevlüt Çakan ve İlçe yöneticilerinin Gazeteyi ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlhan, “Mahmutlar Türkiye’deki ilçe sayısının yarısından daha fazla nüfusa sahip. Mahmutlar halkı Hükümetten ilçelik beklerken, Mahalle yaftası yakıştırılması ile şok oldu. Mahmutlar’a önümüzdeki yıl ilçe olacak gözü ile bakmaya başladık. 45 bin yerli halk, 15 bin yerleşik yabancı nüfusu ile kış aylarında 60 bin nüfusu ve yaz sezonu başlayınca bu nüfus 100-150 binleri buluyor. Her platformda Mahmutlar’ın ilçe olması konusunu en üst perdeden seslendiriyoruz. Gelecek Partisi olarak da Mahmutlar’ın ilçe olması konusunda sizlerden de destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.