TOKLU, “ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlıktan, ulaşıma, spordan sanata kadar 21 yılda çok önemli projelere imza attıklarını söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Şehrimizi Türkiye Yüzyılına hazırlamak için azimle ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Alanya’da 21 yılda çok önemli projeler inşa ettiklerini söyleyen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mustafa Toklu, 14 Mayıs’ta seçim sonrası şehri Türkiye Yüzyılına hazırlayacaklarını açıkladı. Her zaman Alanya’ya ayrı bir önem verdiklerini söyleyen Başkan Toklu sözlerini şöyle sürdürdü.

“Alanya’mızın her alanda geliştirmek, marka şehir kimliği oluşturmak ve halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek için Teşkilatımızla her daim sahada çalışmalarımızı ilk günkü heyecanla, azimle ve gayretle devam ettiriyoruz. Alanya’mızı Türkiye Yüzyılı’na en iyi şekilde hazırlamak ve yeni yatırımlarımızla her mahallemize eşit şekilde hizmet gitmesini sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

“ÖNÜMÜZDE BÜYÜK BİR SINAV VAR”

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde pek çok alanda ülkemiz günden güne gelişiyor, ilerliyor, bu gelişimi daha da arttırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizde ki istikrarı yeniden sağlamak adına önümüzde büyük bir sınav var. Bu sınavı da milletimizin destekleri ile sorunsuz bir şekilde geçeceğimizden şüphemiz yoktur. 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Genel Seçimlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçerek içerde ve dışarıda oynanmak istenen kirli oyunları bozup, ülkemizde yeniden istikrar ortamını sağlayacağız. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Türkiye Yüzyılı’na adımızı yeniden altın harflerle yazacağız” dedi.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!