Çakır; “2023, Birlik yılı olsun”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Birlik Partisi Çevre ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Alaattin Çakır, yılbaşı dolayısı ile yayınladığı mesajda birlik vurgusu yaptı.

Birlik olacağız, güçlü olacağız ve çok çalışacağız diyen Çakır: “Yaşadığımız tüm olumsuzlukları geride bırakarak, yeni umutlarla 2023 yılına gireceğimiz bugün; ülkemiz için, cumhuriyetimiz için ve milletimiz için ayrı bir umut, ayrı bir heyecan ve ayrı bir önem taşımaktadır.

TÜRKİYE YÜZYILI”nın eşiği olarak gördüğümüz 2023 yılına girerken; dünyada yaşanan küresel sorunlarla birlikte; ülkemiz ve milletimiz nice badirelerden geçerek, hedeflerinden sapmadan güçlenerek yoluna devam etmiştir.

İçinde bulunduğumuz coğrafyanın bize yüklediği sorumlulukla ihtiyaç duyduğumuz tüm alanlarda ve tüm coğrafyalarda Her şeye rağmen hedeflerimize teker teker ulaşılmış ve “TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE” yolundaki tüm engeller aşılmıştır.

Türk Milleti olarak; yeni “TÜRKİYE YÜZYILI”nınbaşından itibaren devletimizin istiklali, milletimizin istikbali ve tüm dünya mazlumları için birlikte olacağız, güçlü olacağız ve çok çalışacağız.

2023 yılının, milletimize ve tüm mazlum coğrafyalara birlik, bereket, sağlık, huzur ve refah yılı olması temennilerimle, iyi yıllar dilerim. ”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!