TEK ÇARE ZEKİ GÜRBÜZ…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1987 yılından beri Mahmutlar Mahallesi’nde yaşayan Kahramanmaraşlı Zeki Gürbüz, mahalle muhtarlığı için iddialı bir aday olarak ortaya çıkıyor. Gürbüz, “Son çare değil, tek çare hizmet” ilkesini benimseyerek mahallesine yönelik önemli projeleri açıkladı.

‘İdeali dünya olanın hayali ücret olur, ideali hizmet olanın hayali hicret olur’ cümlesiyle Mahmutlar Post Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Mahmutlar Mahalle Muhtar adayı Zeki Gürbüz planları arasında özellikle mahalledeki dayanışmayı artırmak amacıyla özel bir WhatsApp grubu oluşturmak bulunuyor. Bu grup, yardımlaşma, iş ilanları ve günlük sorunların anında çözüme kavuşturulması için kullanılacak.

“KİMSESİZİN KİMSESİ OLACAK”

Gürbüz “Ayrıca, yaşlı, kimsesiz ve bakıma muhtaç bireyleri belirleyerek onların ihtiyaçlarını giderme konusunda özel bir çaba harcanacak. Ancak bu durum, mahalle içindeki özel bir WhatsApp grubunda isim ve şahıs bilgileri kesinlikle paylaşılmayacak.

“ÇÖZÜM AMAÇLI BİR YÖNETİM”

Muhtarlık ofisine gelen evrakların hızlı bir şekilde şahsa iletilmesini sağlanacak ve mahallenin genel güvenliğini artırmak amacıyla ışıklandırma düzenlemeleri yapılacak. Ayrıca, çocuk parklarının güvenliği için güvenlik kameralarını etkinleştirerek çözüm odaklı bir yaklaşım benimsenecek.

“MAHMUTLARDAN HER KESİMİN OYUNU BEKLİYORUM”

Mahmutlarda ikamet eden herkesi değişim ve gelişim için desteklemeye çağırıyoruz, ihtiyaç sahibi mahalle sakinlerinin sorunlarını çözmek için ilk adımını atmaya hazır olduğumuzu ifade ediyor ve muhtarlık için oylarınızı bekliyorum” dedi.

GÜRBÜZ’ÜN AZALARI ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYOR

Mahmutlar Mahalle Muhtarlığını kazanmak için iddiasını ortaya koyan Muhtar dayı Zeki Gürbüz aza adaylarını da seçerek belirledi. Aday isimlerden Mahmutlar halkının yakından tanıdığı Huri Bağdınlı (Emlak Danışmanlığı- Kahramanmaraş), Mustafa Korkmaz (Turizmci-Osmaniye), Arif Zengin (Esnaf-Erzurum) Ayşe Çoban (Ev Kadını- Van), Elmas Uğur (Tercüman-Alanya), Ömer Çivili (Elektrikçi-Adana), İsmet Aslan (Emekli- Gaziantep), Halis Ergün (Esnaf-Konya)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!