BAŞKAN TAVLI’DAN İKAMETGAH ATAĞI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti TBMM Grup Başkanı Abdullah Güler ve TBMM Göç Komisyonu Başkanı ve Antalya Milletvekili Atay Uslu ile bir araya gelerek tarımda çalışan yabancı işçiler ve Alanya’yı da yakından ilgilendiren ikametgah sorunuyla alakalı hazırlanan raporlar üzerinde istişare ettiler.

Başkan Tavlı yapmış olduğu açıklamada; “Tarımda çalışan yabancı işçiler ve Alanya’yı da yakından ilgilendiren ikametgah sorunuyla alakalı son değişikliklerin bölgemize etkileri ve bu konuda atılması gereken adımlar üzerinde AK Parti TBMM Grup Başkanımız Sn. Abdullah Güler ve TBMM Göç Komisyonu Başkanı ve Antalya Milletvekilimiz Sn. Atay Uslu ile görüş alışverişinde bulunduk.

Bu konuyla ilgili Teşkilat olarak kendi oluşturduğumuz raporu ve Alanya’da ki Sivil Toplum Örgütleri ile Odalarımızın hazırlamış olduğu raporları AK Parti TBMM Grup Başkanımız Sn. Abdullah Güler ve Göç Komisyonu Başkanı ve Antalya Milletvekilimiz Sn. Atay Uslu’ya sunduk. Sn. Başkanımıza ve Sn. Vekilimize ilgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz.” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!