Zafer Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Dr. Tahsin Biner Alanya meyve ve sebze halini gezdi 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya’nın meyve sebze hali ziyaret edildi ve esnafın şikayetleri ile önerileri değerlendirildi. Zafer Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Dr. Tahsin Biner, hal esnafının karşılaştığı zorlukları dinledi ve çözüm önerilerini alarak harekete geçti.

Biner, özellikle tır otoparkı eksikliği konusunda projeler geliştirmeye başladıklarını belirtti. Alanya’nın ticaret hacminin ve lojistik ihtiyaçlarının artmasıyla birlikte tır otoparklarının önemi daha da belirgin hale gelmiştir. Bu doğrultuda, Alanya’nın ticaret potansiyelini artırmak için gerekli altyapıyı oluşturmak adına çalışmalar başlatılmıştır.

Dr. Tahsin Biner, Alanya’nın eksikliklerini birlikte tamamlama misyonuyla hareket ettiklerini vurgulayarak, halkın katılımı ve desteğiyle şehrin her alanında olumlu değişimler sağlayacaklarını ifade etti.

Zafer Partisi olarak, Alanya’nın her kesiminin ihtiyaçlarını dikkate alarak, şehrin daha yaşanabilir ve gelişmiş bir yer haline gelmesi için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!