Subaşı, Mahmutlar’da

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

11031079_1732366330323577_1614187623807687277_nANTALYA Bağımsız Milletvekili Adayı Hasan Subaşı Mahmutlar’a gelerek esnaf ziyaretlerinde bulundu. Bazı esnaflarla sohbet eden Subaşı,  “Adında ‘Adalet’ kelimesi bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) adalet sistemini çökertmiştir” dedi. Subaşı, gençliğin siyasetten neden soğutulduğu konusunda da, “Gençlik, gezi eylemlerinde örselendi ve siyasetten uzaklaştırıldı. Kadınların ve gençlerin siyasete ilgi duyması için çaba harcamak gerekirAllah korusun, sonumuz Ortadoğu karanlığı olur. Aklı eren herkesin ve özellikle siyasetçilerin bir şeyler yapması ve cesaretli olmaları lazım” dedi.
‘GENÇLER SİYASETTEN SOĞUTULDU’
7 Haziran Genel Seçimleri’nde halkın partileri hizaya sokacağına ve ayar vereceğine inandığını ve siyasetin tartışılacağına da dikkati çeken Subaşı, gençliğin siyasetten neden soğutulduğu konusundaki soruya da, gençlerin 12 Eylül 1980 Askeri Darbesi sonrası ve Gezi Olayları’nda gerçek bir travma yaşadığını, adeta örselendiğini ve siyasetin gençlere kötü gösterildiğini belirterek, “Aileler de bu anlamda çocuklarını siyasetten uzak tutmaya çaba gösterdiler. Oysa siyaset gençlerin geleceğini belirleyen bir projedir. O yüzdendir ki, gençler ve özellikle de kadınlarımızın siyasete ilgi duymaları için çaba harcanmalıdır” dedi. Subaşı Alanya’nın Oba ve Mahmutlar Mahallesi’nde seçim çalışması yaptı.
 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!