SANDAL “EĞİTİM VE SAĞLIKTA ATILIM”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Metehan Sandal İYİ Partinin seçim beyannamesini açıklamaya devam ediyor. Sandal İYİ Partinin içinde yer aldığı Millet ittifakı iktidarında Eğitim ve Sağlıkta atılım yaşanacağını dile getirdi.
EĞİTİM OLMAZSA OLMAZIMIZ
Sandal “Öğretmen ve derslik başına öğrenci sayısının yüksek olduğu Antalya’da eğitimin kalitesini artırmak üzere öğretmen ve derslik sayısını artıracağız. Mevcut ve yeni kurulacak okullarda fiziki güvenlik ve hijyenin sağlandığı, akademik, sportif, sosyal, kültürel ve estetik gelişimi destekleyecek şekilde okul yapıları ve donanımı sağlayacağız.
SAĞLIKTA ÖNEMLİ YATRIMLAR OLACAK
İhtiyaç duyulan bölgelerde açılacak kolay erişilebilir hastaneler ile hizmet kalitesinin yüksek olmasını sağlayacağız. Tedavi edici poliklinik hizmetlerine erişimi kolaylaştırmak için hastaneler ile bütünleşmiş Mahalle Tıp Merkezlerini hizmete sunacağız. Kırsal bölgelerde var olan Sağlık Evlerine işlerlik kazandıracak, Köy Sağlığı Merkezi ve mobil klinikler ile Mahalle Sağlık Evlerini hayata geçireceğiz. Sağlık evlerinde görev yapan sağlık personelinin enjeksiyon yapmalarını engelleyen Sağlık Bakanlığı uygulamalarını iptal edeceğiz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!