CHP’YE GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Alanya İlçe Teşkilatı üyelerinden Mehmet Ünal Coşkun ve Mahmutlar’lı Av. Latif Anılgan’ın öncülük ettiği CHP’yi gençleştirme projesinde Cumhuriyet’imizin 100.yılını temsilen 100 üye kaydı yaparak projeye ivme kazandırdılar.

Bu duruma karşı görüşleri sorulan Mehmet Ünal Coşkun, “Partimize ve demokrasimize hizmet ediyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Başkanımızın önderliğinde çorbada bir tuzumuzun olmasından dolayı büyük bir mutluluk içindeyiz. Bu başlangıcı büyüterek devam edeceğiz. Önce 15 Mayıs sabahına daha sonra da demokrasinin kazanacağı bir Türkiye’ye umutla uyanacağımızı düşünerek çalışacağız” açıklamasında bulundu.

ANILGAN: “BU DAHA BAŞLANGIÇ”

Mahmutlar’lı Av. Latif Anılgan da değerlendirmelerinde, “‘Cumhuriyeti biz kurduk onu yaşatacak ve yükseltecek olan sizlersiniz’ diyen ulu önderimizin yolunda ve onun mirası olan Cumhuriyet Halk Partisinde gençleşme çalışmasına katkı sağlamak mutluluk verici. Bu daha başlangıç uzun ve bitmeyecek bir yoldayız. Bu bilinçle her gün daha çok çalışacağız. Kar topu etkisi yaratacağını düşündüğümüz Cumhuriyetimizin 100.yılında 100 üyemizle çığ gibi büyüyen genç popülasyon oluşturacağız” diyerek duygularını ve düşüncelerini belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!