ŞAHİN ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Belediye Başkanlığına Aday olduğunu açıklayan Mehmet Şahin, seçim çalışmalarına hız verdi. Şahin Demirtaş ‘ta büyük ilgi ile karşılaştı.

Yaklaşan genel seçimlere rağmen Alanya yerel seçimlere kilitlendi. Yaklaşık bir yıl önce Alanya Belediye Başkanlığına aday olacağını açıklayan Mehmet Şahin tüm mesaisini seçim çalışmalarına ayırdı.

Mehmet Şahin ara vermediği ziyaretlerine Demirtaş Mahallesi’ni de ekledi.

ESNAFIN VE ÇİFCİNİN YANINDAYIZ

Demirtaş ziyaretine sanayi ve hal esnafları ile merkezde bulunan esnaflar yoğun ilgi gösterdi. Şahin her sektörden esnafla ayrı ayrı görüşerek talep ve yaşanan sorunlar ile ilgili önerileri dinledi.

Şahin, “Ticaret odası başkanlığım dönemimde olduğu gibi her zaman esnaflarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Esnafımızın kalkınması, sanayimizin daha verimli hale gelmesi, müstahsilimizin ve hal esnafımızın büyümesi ile şehrimizin ekonomik ve sosyal yönden büyüyüp kalkınacağının farkındayız. Bu sebeple her sektörden esnafımızı destekleyecek, müstahsilimizi daha verimli hale getirecek projeler üzerinde çalışıyoruz. Bu ziyaretimizde de sanayi esnaflarımızdan hal esnafımıza kadar birçok esnafınıza ziyaretler gerçekleştirdik. Gerek sektörlerinde, gerekse de bölgesel olarak yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerilerini dinledik, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Esnaflarımızın yaşadıkları sorunlar karşısında hızlı ve faydalı çözümlerle geçmişte olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

DEMİRTAŞLILAR ŞAHİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Demirtaş Mahallesi’nde bulunan esnaf ise ziyaretlerinden dolayı Mehmet Şahin ve ekibine teşekkür ederek ; “Ticaret odası başkanlığı döneminde göstermiş olduğu çözüm odaklı çalışmaları ile destekçileri olan Mehmet Şahin’in bugün de yanımızda olmasından çok mutluyuz” dediler.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!