1. Haberler
  2. Politika
  3. MEHMET ŞAHİN’DEN KURSİYERLERE DESTEK

MEHMET ŞAHİN’DEN KURSİYERLERE DESTEK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Halk Eğitim Merkezi’nde Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında düzenlenen “Sene Sonu Karma Sergisi” açıldı. Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet ŞAHİN, bir yılın emeğinin görücüye çıktığı sergide kursiyerleri yalnız bırakmayarak onlara destek oldu.

Kursiyerler tarafından yapılan geleneksel ve modern ürünlerin görücüye çıktığı sergi açılışına iştirak eden Şahin, “Hayat boyu öğrenmede, eğitim ve öğretim faaliyetleri içerisinde bireyin bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirerek örgün eğitimin dışında hayatı boyunca katıldığı her türlü öğrenme etkinliklerini kapsayacak şekilde öğrenme kültürünün gelişmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılması hedeflenmektedir. Bugün de burada kursiyerlerimizin büyük emekler ile hazırladıkları ürünlerin görücüye çıktığı serginin açılışına katılarak onlara destek vermek istedik. Bu güzel sergi için katkı sunan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.” bu konuda hepimizin üzerine düşen büyük görevler olduğunu düşünüyorum. Sanatla yaşayan, sanatsever bir Alanya için birlikte yapacağımız çok şey var.” dedi.

Alanya Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde açılan Karma Sergi’nin iki boyunca halkın ziyaretine açık olacağı bildirildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!