MAHMUTLAR YÜCEL’E NİYE OY VERSİN?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Belediyesi’nin ‘Üretken Belediyecilik’ adlı el kitapçığında Başkan Yücel’in 9 yıl, 8 ayda Mahmutlar’a yatırımı sadece 1 Futbol sahası ve Tenis kortu oldu.

Alanya Belediyesi tarafından esnaflara ve vatandaşlara dağıtılmak için verilen Üretken Belediyecilik “Bütüncül Yaklaşım – Birlikte Yönetim” Alanya 2023 adlı kitapçığı inceleyen Mahmutlar halkı şok geçirdi.

2014 yerel seçimlerinde Alanya Belediye Başkanı seçilen Adem Murat Yücel’in, 2023 yılı Kasım ayına kadar yaptığı yatırımları konu alan kitapçıkta 120 sayfaya yer verildi. Kitapçığın 60. sayfasında Mahmutlar Spor Futbol sahası, 61. sayfasında Tenis Kortu bulunuyor. Bu kitapçığı inceleyen Mahmutlar halkı, “Biz sana yeniden niye oy verelim, hiç hizmet yapmadığın kendi hazırladığın kitapçık da da yazıyor. Mahmutlar’ın boşa geçen 10 yılına yazık oldu” dediler.

“YATIRIMI BIRAKTIK YAPILANLARI KORUYAMADILAR”

Aynı Kitapçık içerisinde 2024 yılına kadar hedeflediğimiz projeler bölümünde ise; 94. Sayfa’da Mahmutlar Kültür Merkezi, 97. sayfa’da Mahmutlar Sahil Projesi, 98. sayfa’da Yar Deresi çevre düzenlemesi. 107. sayfa’da Mahmutlar Sahil Projesi yer alıyor. Kitapçığı okuyan Mahmutlar halkı, “Mahmutlar’ın boşa geçen 10 yılına yazık oldu. Bırakın hizmetleri yapılanları bile koruyamadılar. Son yıllarda yolu yıkamada bile aciz kaldılar. Verdiğimiz oylar boşa gitti” dediler.

“SEÇİME 4 AY KALA ASFALT YAPIYORLAR”

‘Mahmutlar Atatürk Caddesi, Yücel döneminde akla karayı seçti’ açıklaması yapan Mahmutlar halkı, “Patates tarlası gibi olan Atatürk Caddesi, Mevlana anıtı ile Yangılı Mezarlığı arası tam 9 yıl, 8 ay engebeli yol olarak hem araçlara büyük hasarlar verdi, hem de esnafı çileden çıkardı. Defalarca Belediye yönetimine rica eden esnaflar yok sayıldı. Seçime 4 ay kala şimdi sıcak asfalt çalışması yapmaya başladılar. Siz kimi kandırdığınızı sanıyorsunuz, artık Yücel’e Mahmutlar’dan oy moy yok” dediler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!