Mahmutlar Şahlanıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar ’a Hasan Uyar işletmeciliğinde Alanya Muz Sarartma tesisi açıldı. Açılışa katılan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Mahmutlar şahlanıyor” dedi.

Mahmutlar her geçen gün şahlanmaya devam ediyor. Tarım, Turizm ve Ticaret’in hareketli olduğu Mahmutlar her geçen gün daha da gelişiyor. Mahmutlar’a işletmeciliğini Hasan Uyar’ın yaptığı ‘Alanya Muz Sarartma Tesisi açıldı.

Açılış duasını Oktay Cebeci Cami İmamı Muharrem Duvan’ın yaptığı açılışa Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yemekli yapılan açılışta bir konuşma gerçekleştiren Şahin, Mahmutlar ’a tapu dairesi şart. Gerekirse Tapu binasını ben yapayım dedim arkamda yatırımcılar var yaparım dedim. Meclis açılınca Tapunun açılması için meclise kanun teklifi verilecek” dedi.

ŞAHİN, “İMKANSIZ DİYE BİR ŞEY YOK, YETER Kİ İSTEYELİM”

Mahmutlar gelişiyor. Ticaret’te tarımda hızlı yükselen bir Mahmutlar var. Gelişen Mahmutlara destek olmak gerek. Bakın size seçim öncesi noter sözü verdik sözümüzü yerine getirdik. Mahmutlar’a noter açıldıktan sonra batı mahallelerinden de talep geldi muhtarlarımız bizden talep etti dediler ki, ‘bizde noter istiyoruz’ Konaklıya da açtık. Mahmutlar bizden talep etmeseydi batı mahallerinden talep yoktu, biz de talebe karşılık verdik. Birçok yaylamıza ambulans ve sağlık ocağı hizmeti veriyoruz. Kestel muhtarımız da burada Muhterem Şimşek. Muhtarlarımız bizden toplu halde Ambulans hizmeti talebinde bulundular. Biz, ‘Ticaret odasının görevi değil’ demedik, Çünkü biz hiçbir zaman görev sürecimizde 2013 Haziran ayında hizmet bayrağını aldığımız gün itibariyle köy kent ayrımı yapmadan nerede ihtiyaç varsa nerede hizmete ihtiyaç varsa orada oluyoruz. Ambulanslarımızı da sözümün eriyiz, biz söz verirsek yaparız arkadaşlar belki biraz zaman alır ama Allah’ın izniyle bizim için imkansız diye bir şey yok, yeter ki başarmak isteyelim. 2 tane ambulansımızı hem Çayarası yaylamıza hem de Gökbel yaylamıza konumlandırdık.

ŞAHİN, “YAYLALARDA 24 SAAT DOKTOR VAR”

Bunun yanında atıl vaziyette bulunan Gökbel Yaylamızdaki sağlık ocağımıza doktor konuşlandırdık.  Bu yıl Cuma, Cumartesi, Pazar demeden yaylalarda doktorlar 24 saat mesai yapıyor İnşallah önümüzdeki sene orada hem 24 saat doktorumuz olacak 5 ay boyunca, ebemiz olacak, hem de hemşiremiz olacak. Çünkü en yakın sağlık merkezi 1,5-2 saat. Yaşlılarımız var kronik hastalıkları olan insanlarımız var bakın hastalarımızın kurtulmasına da kaza geçiren vatandaşlarımızın kurtulmasına da Cenab-ı Allah bizi vesile ediyor. Biz çalışmalarımıza devam ediyoruz.

ŞAHİN “ TAPU DAİRESİ BİNASINI BEN YAPAYIM DEDİM”

Mahmutlar’ımızın önemini çok iyi biliyoruz. Mahmutlar’ımızın potansiyelini çok iyi biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz ambulanslarımızın dua töreninde Mevlüt Çavuşoğlu bakanımızdan Mahmutlar’a tapu dairesini talep ettik. ‘Devlet millet dayanışması isterseniz binayı ben yapayım, üstleneyim, arkamızda iş adamlarımız var, iş insanlarımız var, hem buradan oraya gidip gelmek ekonomik kayıp olmasın, hem trafik yoğunluğu olmasın, hem de zaman kaybı olmasın’ dedim. İnşallah meclis açılınca kanun teklifi verilecek” açıklamasında bulundu. Şahin’in konuşması açılışa katılanlar tarafından coşku ile alkışlandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!