CHP’den Muhteşem açılış

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar CHP Mahalle temsilciliği ‘Mahmutlar Gönül’den Gönül’e Nağmeler Türk Halk Müziği Korosu’nun seslendirdiği eserlerle açıldı. Açılışa Antalya Milletvekili Rafet Zeybek’de katıldı.

Mahmutlar’da CHP Mahalle Temsilciliği yeni yerinde Muhteşem bir organizasyonla açılışı yapıldı. Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Eski Antalya Milletvekili Tuncay Ercenk, Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan, Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve İlçe yöneticileri ve partililer katıldılar. Mahmutlar Mahalle Başkanı Mehmet Çabuk, CHP Alanya Gençlik Kolu Başkanı Birkan Ceylan, Kadın Komisyonu Başkanı Didem Karagöz, İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve Antalya Milletvekili Rafet Zeybek birer konuşma gerçekleştirdiler.

KARADAĞ, “MAHMUTLARA HASTANE YAPILMALI”

Alanya CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ yaptığı konuşmada; “Mahmutlar’a acil olarak Hastane ve çok amaçlı Kültür Merkezi yapılmalıdır” dedi. Karadağ, “Bu gün Mahmutlar Pazar yerindeki esnafları ve vatandaşları ziyaret ettik. Esnaflar yüksek fiyat olan ürünlerden dolayı vatandaşların evlerine meyve sebze alamadıklarından yakındılar. Esnaflar ise çalışma zorluğu çekiyoruz, kapalı Pazar yeri istiyoruz” dediler. 60 bin nüfuslu Mahmutlar’ı bütün şehir yasası ile mahalle yaptılar ne hastane var nede kültür merkezi” dedi.

ZEYBEK “GELİYOR GELMEKTE OLAN”

Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, “Ülkemiz ekonomi olarak zor günlerden geçiyor. Tek adam iktidarında Türkiye kurtuluş savaşı gibi bir durum yaşıyor. Hukuk, Eğitim, Dış politikada çok ağır sorunlar var. Çok küçük bir azınlık tarafından idare edilen bu ülke zor günlerden geçiyor. Bu ekonomi politikası ile Türkiye’nin altına dinamit konmuştur. Ülke soygun yerine dönmüş, talan edilmiştir. Bu hükümet ayağa kalkamaz. Erken seçim değil, derhal seçim istiyoruz. Çare sandıktadır, geliyor gelmekte olan” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!