Mahmutlar dönüşüm yolunda!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hakyüz İnşaat Mahmutlar’ın ilk binalarından birisi olan 3 bloklu Keş sitesini yıkarak 9 katlı tek blok modern ‘Hakyüz Tower’ inşa edecek.

Mahmutlar Kentsel dönüşüm ile modern şehirler sıralamasında en önde ilerlemeye devam ediyor. Hakyüz İnşaat yönetim kurulu Başkanı Hüsamettin Akyüz, “Mahmutlar bölgenin en güzide Mahallesi Mahmutlar ’a yakışır projeler inşa etmeye devam ediyoruz. Eski yapılar yaşlı, çürük ve görsellik açısında modern yaşamdan uzak olmasından dolayı kentsel dönüşüm projeleri ile son derece akıllı projeler inşa ederek Mahmutlar’ın şehirleşme yolunda katkı sağlıyoruz” dedi.

BÖLGENİN TANITIMINA KATKI SAĞLIYORUZ

Akyüz “Dünyanın her noktasından göç alan Mahmutlar coğrafi konumu, iklimi, deniz ve güneş ile birleşince başta Avrupalılar ve Ruslar’ın göz de yaşam alanı oldu açıklaması yapan Akyüz “ Mahmutlar gelişimini her gün bir üstüne koyarak daha da etkinleşen ve rantı daha yüksek olan bir şehir oldu. Kentsel dönüşüm projeleri ile de bu gelişime katkı sağlandı.

MAHMUTLAR’A DEĞER KATACAK

Mahmutlar’a en son kentsel dönüşüm ile inşa edeceğimiz ‘Hakyüz Tower’ hem Avrupalılara hem de yerliye hitap edecek. Bu projemiz Mahmutlar Atatürk Caddesi Şükrü Bağışlar Parkı karşısında inşa olacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerimiz, tek blok, 9 kat ve 65 daireden oluşacak olan projemiz son derece modern ve akıllı dairelerden oluşacak ve Mahmutlar’ a değer katacak” dedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!