Aydoğan harıl harıl çalışıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

27.Dönem Antalya Milletvekili adayı Meryem Aydoğan, “Emekli, dar gelirli, Asgari ücretli ve memurlar, geçinemiyoruz kurtarın bizi bu hükümetin elinden diyorlar” dedi.

İYİ Parti 27. Dönem Antalya Milletvekili adayı Meryem Aydoğan Mahmutlar Post Gazetesi sahibi ve Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan’ı ziyaret ederek gündemi değerlendirdi. Aydoğan, “Cadde cadde, sokak sokak, ev ev gezerek halkımızla birlikteyim. İnsanların tek konuştuğu gündem ekonomi ve hayat pahalılığıdır” dedi.

HALK: BİZİ KURTARIN BU HÜKÜMETTEN

Şu anda İYİ Parti’nin sade bir üyesiyim. Ben genel başkanımın emrindeyim. Genel başkanım bizlere ‘halkımız bizleri çağırıyor’ diyor, bizde genel başkanımızın isteğini yerine getiriyoruz. Dar gelirli Halkımız, emeklimiz, asgari ücretli ve memurlarımız geçinemediklerini haykırıyorlar. Bizi kurtarın bu hükümetin elinden İyi partiye üye yapın diyorlar. Gün bu gündür. Çalışmak ve azim etmektir diyerek bizde halkımızın sorunlarını paylaşıyoruz. İYİ Parti’ye üye olmak isteyenleri üye yapıyoruz” dedi.

“MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR”

Aydoğan; “Halkımız, İYİ Partilileri evlerine kadar davet ediyor. Yapılan bu davetlerden birine icabet ettim. Vatandaşlarımız, ‘Her koşulda size destek olmak istiyoruz. Ülkemizin refahı ve geleceği için hep birlikte çalışalım’ diyor. Vatandaşlarımızın çocuklarının iyi eğitim almaları, geleceğe güvenle bakabilmeleri için tüm partililerimiz benim gibi her gün sahadalar. Her alanda gece gündüz vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. İyi Parti iktidarında, Genel Başkanımızın dediği gibi  “Projelerimiz ve Kadrolarımızla Hazırız. Biz Çözeriz. Millet Bizi çağırıyor” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!