GENÇLER SİYASİ ARENA’DA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’da gençler siyaset arenasına çıktı. MHP’den Oğuzhan Çelik (36) ve Nuri Efe Yılmaz Kasımoğlu (20) Milletvekili adayı oldular. Genç İş insanı Metehan Sandal (25) İYİ Parti’den Mahalle Başkanı oldu

Mahmutlar’da gençler siyasi arenaya çıkmaya başladı. Siyaset yapanların orta yaş ve üstü olması kamuoyunda sık sık eleştirildiği biliniyor. Son genel seçimlerde Mahmutlar’dan Dr. Oğuzhan Çelik (36) ve Nuri Efe Kasımoğlu’nun (20) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) genel Merkezine giderek 28. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi seçimlerinde Antalya Milletvekili aday adayı oldular. Ayrıca İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Metehan Sandal (25) atandı.

ÇELİK ÜNİVERSİTE’DE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

Mahmutlar Doğumlu Baba tarafı Mollahasanlar Anne tarafı Karakerimli ailesine mensup Dr. Oğuzhan Çelik (36) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Antalya Milletvekili aday adayı oldu. Genel Merkezde MHP genel başkanı ile bir süre görüşen Dr. Çelik “Liderimiz Sayın Dr. Bahçeli beyefendiyi Makamında ziyaret edip hayır duasını aldık. Sosyal medyadan ve bizzat şahsımı arayarak tebrik eden ve destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Dr. Oğuzhan Çelik Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi olarak görev yapıyordu.

NURİ EFE YILMAZ KASIMOĞLU ÖĞRENCİ

Mahmutlar doğumlu bir başka Milletvekili adayı iş insanı ve Turizmci Kerim Kasımoğlu’nun oğlu Nuri Efe Yılmaz Kasımoğlu (20) oldu. Nuri Efe Acı Badem Üniversitesi Sağlık Fakültesi Öğrencisi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) genel merkezinde Milletvekili aday adayı müracaatında bulunan Kasımoğlu “Henüz 20 yaşımda aktif siyasete atmış olduğum bu adım benim için şerefli bir başlangıç olacaktır” dedi.

GENÇ İŞ İNSANI İYİ PARTİ’DEN MAHALLE BAŞKANI

Mahmutlar siyasetinde gençler er meydanında. İYİ parti Mahmutlar Mahalle Başkanlığına İş insanı Metehan Sandal (25) atandı. Sandal kendisine güvenenlere teşekkür etti. Sandal “İYİ Parti Mahmutlar Mahalle başkanlığına beni layık gören parti büyüklerime teşekkür ederim. Ülkemin yaşadığı olumsuzluklara bir güneş gibi doğan İYİ Partide siyaset yapmak benim için bir gururdur. Mahalle Başkanlığım ‘Ülkemiz başta olmak üzere Alanya ve Mahmutlar ’ımıza hayırlı olsun. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde gece gündüz demeden millet ittifakı ile birlikte kazanacağız ve tarih yazacağız. Türkiye iyi olacak, Alanya iyi olacak” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!