BAŞHEKİM GÜLER, HASTANEDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler hastane yönetimi ile birlikte sağlık tesisinde oluşabilecek aksaklıkları yerinde tespit etmek, sağlık çalışanlarının istek ve önerilerini değerlendirmek adına hastanede incelemelerde bulundu.
Servislerde ekibi ile birlikte denetim yapan Başhekim Doç. Dr. Güler, servis sorumlusu hemşirelerinden; fiziki koşulları, teknik donanım ve ekipmanları, çalışma alanları hakkında bilgi alarak fizibilite çalışması yaptı. Gerekli görülebilecek aksaklıklar ile alakalı notlar aldı, sağlık çalışanları ile bilgi alışverişinde bulundu. Yapılan ön değerlendirmeler neticesinde açıklamada bulunan Doç. Dr. Güler, “ Hastanemizin ve sağlık personelinin ihtiyaçları, iş fikrinin uygulanabilirliğini yerinde görüp değerlendirdik. Sağlık çalışanlarımızın sorunlarını, fikir ve önerilerini dinledik. Rahat ve huzurlu bir alanda kaliteli ve konforlu bir sağlık hizmeti hem halkımızın hem de sağlık çalışanımızın hakkıdır. Bu doğrultuda bizler İl Sağlık Müdürümüz ve Üniversitemizle koordineli çalışarak gerekli düzenlemeleri yapıp herkesin ulaşabileceği yüksek nitelikte sağlık hizmetini halkımıza sunmaya çalışacağız” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!