DR. ÇELİK, “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Antalya Milletvekili adayı Alanya’nın öz evladı Akademisyen Dr. Oğuzhan Çelik Alanya halkından yoğun ilgi görüyor

Alanya’nın öz evladı MHP Antalya Milletvekili adayı Akademisyen Dr. Oğuzhan Çelik hafta sonu düğün – dernek ve esnaf ziyaretlerine devam etti. Çalmadığı kapı sıkmadığı el bırakmayan Çelik “birlikte başaracağız dedi.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Antalya’nın tüm ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdüren  Dr. Çelik, “Antalya’nın tüm ilçelerindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etme imkanı bulduk. İl düzeyinde Milletvekili adaylarımız veya sıralamaya giremeyen tüm aday adaylarımız ve teşkilatlarımız 14 Mayıs Genel seçimi ve Cumhurbaşkanı seçimi için çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor. Çalışmalar sırasında Vatandaşların MHP’ye ve Cumhur İttifakı’na göstermiş olduğu yoğun ilgi, alaka ve teveccühe teşekkür ediyoruz.  Birlikte başaracağız” dedi.

YILDIZ VE SÜMBÜL ÇELİK’İ YALNIZ BIRAKMIYOR

MHP Antalya Milletvekili Adayı Oğuzhan Çelik, 14 Mayıs’taki seçim öncesi ziyaretlerine devam ederken Alanya’da bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Çelik’e MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, Alanya Belediye Meclis Üyesi Kayhan Balta, MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.

İLGİ VE ALAKAYA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bölgedeki esnafı tek tek ziyaret edip 14 Mayıs’taki seçim için destek isteyen Çelik, “25 Metrelik Yol üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşlarımızla hemhal olduk. Seçim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor, esnaf ve vatandaşlarımızı Cumhur İttifakı hakkında bilgilendirip desteklerini istiyoruz. Vatandaşlarımızın MHP’ye ve Cumhur İttifakı’na göstermiş olduğu yoğun ilgi, alaka ve teveccühe teşekkür ediyoruz. Birlikte başaracağız” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!