Dim’den büyük başarı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanyalı gazeteci Mehmet Ali Dim açık ara birinci
Basın İlan Kurumu Genel Kurulu’nda görev yapacak

KGK Genel Başkanı ve Dim Medya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim, Akdeniz Bölgesi’ni temsilen katıldığı Basın İlan Kurumu 32. Dönem Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcileri Seçiminde ipi göğüsleyen isim oldu

BASIN İlan Kurumu 32. Dönem Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcileri Seçimi Ankara’da Hidayet Türkoğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkanı ve Dim Medya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim’in Akdeniz Bölgesi’ni temsilen katıldığı seçim heyecanlı anlara sahne oldu. Seçimlerde KGK’nın Akdeniz Bölgesi Adayı Genel Başkan Mehmet Ali Dim, Karadeniz Bölgesi Adayı KGK Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Ziya Çakır ve Marmara Bölgesi Adayı KGK Uzlaşma Kurulu Başkanı Ümit Babacan oldu.
MEHMET ALİ DİM BİRİNCİ ÇIKTI
Hidayet Türkoğlu Spor Salonu’nda yapılan seçimde 6 adayın yarıştığı, toplam 7 sandıkta oy kullanan Anadolu gazete temsilcilerinin oylarıyla Akdeniz Bölgesi’nden Mehmet Ali Dim en çok oyu alarak birinci çıktı.
Akdeniz Bölgesi’ni temsilen katıldığı Basın İlan Kurumu 32. Dönem Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcileri Seçiminin kazananı Mehmet Ali Dim, 2023-2025 yılları arasında Anadolu gazetelerini temsilen Basın İlan Kurumu Genel Kurulu’nda görev yapacak.
KİMLER ADAY OLMUŞTU?
Akdeniz Bölgesi’ni temsilen Mehmet Ali Dim, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni temsilen Tahir Gülebak, Karadeniz Bölgesi’ni temsilen Erdoğan Erişen, Yusuf Ziya, Marmara Bölgesini temsilen Mehmet Ergün, Ümit Babacan aday olarak seçime katılmıştı.
ALGC’DEN DİM’E DESTEK
Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) Başkanı Ferit Kesen ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile cemiyet üyesi gazeteciler ALGC’nin Onursal Başkanı olan Mehmet Ali Dim’e destek için Alanya’dan Ankara’ya gittiler. Gün boyu seçimin nabzını tutan cemiyet yönetimi müjdeli haberi sosyal medya üzerinden üyeleri ile paylaştılar. ALGC yönetimi mesajında, “Basın İlan Kurumu 32. Dönem Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcileri Seçimi’nde Akdeniz Bölgesi’ni temsil eden KGK Genel Başkanı ve Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Ali Dim en çok oy alarak birinci çıkmıştır. Hayırlı olsun…” dediler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!