reklam
reklam

CHP'den öğretmenlere anlamlı ziyaret. Son Dakika Politika haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 04:44

CHP’den öğretmenlere anlamlı ziyaret

CHP’den öğretmenlere  anlamlı ziyaret
Son Güncelleme :

05 Ekim 2021 - 16:41

80 views

CHP Alanya İlçe Örgütü 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere yönelik ziyaretlerine başladı.

CHP İlçe başkan vekili Ali Hancı ve yönetim kurulu üyeleri 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü dolayısıyla bugün Billur Sitesindeki emekli öğretmenlerle bir araya geldi. Emekli öğretmen ve aynı zamanda Antalya meclis üyesi Erkan Demirci’nin annesi Müşerref Demirci’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya önceki dönem Demirtaş Belediye Başkanı olan ve CHP ilçe yöneticisi iken vefat eden merhum Mustafa Aras’ın eşi emekli öğretmen Neriman Aras da katılmasıyla duygusal anlar yaşandı.
Toplantıda konuşan Ali Hancı; öğretmenler gününü kutlayarak, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu, fakat günümüzde malesef öğretmenlere gereken değerin verilmediğini, hem sistem hem de bakanlık anlamında en çok değişimin milli eğitimde yaşandığını belirterek eğitimin bir ülkenin kalkınması ve gelişmesi için en önemli unsur olduğunu söyledi. Toplantıda söz alan öğretmenler; ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek daha aydınlık ve çağdaş bir Türkiye için katkı sunmaya hazır olduklarını da belirttiler.

reklam
reklam