Arıkan “Değişim zamanı”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Selman Arıkan, Ekip arkadaşları ile birlikte Mahmutlar esnaflarını ziyaret ederek seçim çalışmalarında bulundu. Arıkan, “Şimdi değişim ve gelişim zamanı” dedi

Mahmutlar Post Gazetesi ve Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan’ı ekip arkadaşları ile ziyaret ederek projelerini açıklayan Arıkan, “Değişim ve Gelişim zamanı” dedi.  Arıkan, “Evrak giderlerini maaşımdan karşılayacağım. Mağduru oynayan ve ağlayan değil, gerçekten çalışan bir Oda Başkanı olacağım” diyerek iddiasını ortaya koydu.

‘MAKAM ARACINI SATACAĞIM’

Arıkan, “Makam mevki için gelmediğimizi, odamızın makam aracını satarak göstereceğim. Ankara gibi şehirlere hastalık için seyahat eden üyelerimizin konaklaması için o bölgelerde bulunan konaklama evleri ile görüşüp indirim sağlayacağız. Odamıza kayıtlı esnaflarımızın küçük çocuklarının bakımı için yakın bölgelerdeki kreşler ile anlaşmalar yapıp indirim sağlayacağız. Ailevi problem yaşayan esnaflarımız için ücretsiz psikolog desteği sağlayacağız. Mağduru oynayan ve ağlayan değil gerçekten çalışan bir oda başkanı olacağım” dedi.

‘CENAZE ARACINI FAAL DURUMA GETİRECEĞİZ’

Üyelerin ödediği aidatların kazanç olarak dönmesi için çalışmalar yaptıklarını belirten Arıkan, “Otoparkta çürümeye yüz tutmuş cenaze aracını faal olarak kullanacağım. Üyelerimizin verdiği aidatları kendilerine kazanç olarak dönmesi için projeler tasarlayacağız. Esnaflarımızın kaynaşması için yılda bir kere ödüllü futbol turnuvası düzenleyeceğiz. Kargo, nakliye, sağlık, akaryakıt ve ulaşım kurumları ile anlaşmaların devamını sağlayacağız. Esnafımızın en büyük sıkıntısı olan oda evrak masrafını alacağımız maaştan karşılayacağız. Unutulmaya yüz tutmuş sanatkarlarımızın bütünlüğü için belediyemizden de destek alarak ‘Esnaf Sanatkarlar Sokağı, çarşısı, gibi sanatkarlarımızın mesleki değerlerini arttırıcı çalışmalar yapacağım” diyerek ne kadar iddialı olduğunu ortaya koydu.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!