Özçelik’ten Yücel’e gönderme: “Halkın parasını çarçur ETME

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, seçim çalışmaları kapsamında Demirtaş’ta bölge halkıyla buluştu. Özçelik, salondaki coşkuya ıslık çalarak eşlik etti. Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği aday tanıtım lansmanında gençlerin ‘Ceketi çıkar kolları sıva’ sloganına refleks gösteremeyen Özçelik bu sefer konuşmasına ceketini çıkarıp, kollarını da sıvayarak başladı. Salon alkışlarla yankılandı. Özçelik, “Çok net görülüyor, biz bu seçimi kazandık” dedi.

Özçelik, “Alanya’nın sorunlarını ayrı ayrı not aldık ve kırmızı dosyada topladık. Sorunları bildiğimiz gibi, çözümlerini de çok iyi biliyoruz. Verdiğimiz bütün sözleri yerine getireceğiz. Amacımız çağdaş, bilimsel, modern ve sosyal belediyecilik anlayışıyla, şeffaf bir yönetimle Alanya’yı hak ettiği kaliteye taşımaktır. Burada çok net görülüyor ki biz bu seçimi bindirilmemiş kıtalarla kazandık” dedi.

Göreve geldiklerinde, sunacakları hizmetleri anlatan görsellerin şehrin muhtelif yerlerindeki billboardlara konulacağını ancak bu görsellerde kendi fotoğrafının olmayacağını söyleyen Özçelik, “Sizlerin parasını almışlar, dağa taşa kendi resimlerini asmışlar. Sizlerin 1 kuruşunu hizmetler dışında harcamayacağım. Halkın parası, halk için harcanacak. Yaptığımız hizmetleri panolarda göstereceğiz. Benim fotoğrafım o panoda olmayacak. Eğer olur da resmimi görürseniz, bilin ki Özçelik onun parasını kendi cebinden ödemiştir” diye konuştu.

Özçelik, Demirtaş’a piknik alanı, Sanayi Çarşısı ve Kapalı Pazaryeri yapacaklarını da söyledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!