reklam
reklam

BAYRAM BOYUNCA ACİL SERVİS’TE 15 BİN 808 HASTAYA HİZMET VERİLDİ.. Son Dakika Sağlık haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

10 Ağustos 2022 - 05:10

BAYRAM BOYUNCA ACİL SERVİS’TE 15 BİN 808 HASTAYA HİZMET VERİLDİ.

BAYRAM BOYUNCA ACİL SERVİS’TE 15 BİN 808 HASTAYA HİZMET VERİLDİ.
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2022 - 18:22

317 views

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Dr. Bekdaş Tekin, İdari izinlerle birlikte 9 güne çıkan Kurban Bayramı tatili süresince Acil Servis’te 15 bin 808 hastaya hizmet verdiklerini açıkladı.

Bayram tatili süresince verilen sağlık hizmetlerini değerlendiren Başhekim Vekili Dr. Tekin;” 9 günlük tatil boyunca Acil Servis, Yoğun Bakım, Ameliyathane, Doğumhane ve tüm yataklı servislerimizde kesintisiz sağlık hizmetlerimiz devam etti. Bayram tatili süresince toplam bin 873 sağlık personelimiz; yoğun bir çalışma düzeni ve ekip anlayışı içerisinde görevlerini yerine getirdi. Bayram tatilinde ilçede nüfusun 3 katına çıkmasıyla birlikte Acil Servise ihtiyaca uygun takviyeler yapıldı. Acil Servis Birimimizde 9 günlük tatil süresince 15 bin 808, Yataklı Servislerde 254 hastaya sağlık hizmeti verdik. Bu süreçte 230 hastamızın ameliyatı ise başarılı bir şekilde gerçekleştirilerek, tedavisi yapıldı. Bayram boyunca yoğun bir şekilde çalışarak özveriyle görevini yerine getiren tüm sağlık çalışanlarımıza şahsım ve vatandaşlar adına teşekkür etmek isterim. Hastalarımıza da acil şifalar dilerim” ifadelerine yer verildi.

reklam
reklam