BY PASS OLAN HASTA YENİ YAŞINI SAĞLIK ÇALIŞANLARI İLE BİRLİKTE KUTLADI.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmekte olan 67 yaşındaki Ökkaş Metin Zorbaz’a hekimi  Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Özgür Akkaya ve tedavi görmekte olduğu Kardio Vasküler Cerrahi (KVC) Yoğun Bakım ekibi tarafından sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Hasta Zorbaz, koroner arter hastalığı nedeniyle Kalp Damar Uzmanı Op. Dr. Özgür Akkaya tarafından kliniğe yatırıldı. Yapılan tetkik ve muayene sonucunda 4 damarında ileri derecede tıkanıklık tespit edildi. Op. Dr. Akkaya tarafından by pass ameliyatına alınan hasta Ökkaş Metin Zorbaz, başarılı geçen operasyon sonunda KVC Yoğun Bakıma takip amaçlı yatırıldı. Yaşadığı zorlu günleri unutturmak isteyen KVC yoğun bakım ekibi hasta Zorbaz’ın 67. yaş gününü yoğun bakımda birlikte kutladı. Ökkaş Metin Zorbaz mumlarını üfleyerek yeni yaşına sağlık çalışanları ve yeni dilekleriyle girdi. Zorbaz, “İlk defa bir doğum günümü hastanede kutladım. Sağlık personellerimizin ve hekimimim bu jestlerini asla unutmayacağım. Çok mutlu oldum” ifadelerine yer verdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!