ALANYASPOR TESİSLERİ NE OLACAK ? BAŞKAN BÖCEK YANITLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bugün Alanya basınıyla bir araya geldi. Başkan Böcek, ALGC Genel Sekreteri Zeliha Oner’in “Menderes Türel döneminde temeli atılan Alanyaspor Tesisleri ne olacak?” şeklindeki sorusuna yanıt verdi

Alanya’da gazetecilerle kahvaltı ile başlayan program soru cevapla devam etti. ALGC (Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti) Genel Sekreteri Zeliha Oner, “Alanyaspor Tesisleri bir türlü ilerlemiyor. Sizinle her görüştüğümüzde bu tesisin seçim yatırımı olduğunu söylediniz. Bu tesis ne olacak?” diye sordu.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Bugün uygun olursam tesisi gidip inceleyeceğim. Bu tesisler için 39 milyon lira para yatırdık. Güncel fiyatla 70 milyon lira ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak 2022 yılında Edirne Güreşleri’nde Spor Bakanına söyledim. Dönemin Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na söyledim. ‘Burayı Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak siz yapın’ dedim. ‘Bir değerlendirelim’ demişti ama değerlendirme yapılamadı. Ne yapabileceğiz diye; eğer fırsatım olursa bugün yerinde de göreceğim ve ona göre bir karar vereceğim” şeklinde konuştu.
ALGC Genel Sekreteri Zeliha Oner, “Antalyaspor Tesisleri temeli de aynı zamanda atılmıştı. Siz Antalyaspor Tesisleri’ni tamamladınız. Burayı da tamamlama şansınız yok mu?” diye sordu. Başkan Böcek, “Ne yapabileceğimize bakacağım” yanıtını verdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!