reklam
reklam

AĞAM BİZİMLE EĞLENİY. Son Dakika Sudi Çandır haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

8 Aralık 2022 - 22:59

AĞAM BİZİMLE EĞLENİY

AĞAM BİZİMLE EĞLENİY
Son Güncelleme :

27 Kasım 2021 - 12:58

136 views

Başta Ereğli Demir Çelik, İskenderun Demir

Çelik olmak üzere tüm Çelik sanayin yabancılara satılırken “Fabrikayı sırtlayıp götürecek değiller ya” diye global global gülen sen değil miydin?

Petkim, Tüpraş, Bursagaz, Esgaz dışgüçlere verilip gelen parayla stadyum yapılırken “Oley oley oley” diye bağıran sen değil miydin?

Tedaş Başkent Elektrik dahil tüm enerji sektörü millete yani hepimize söven figüre verilirken dombıra dinleyen, sen değil miydin?

Ünye Çimento A.Ş başta tüm sektör Fransızlara geçerken yaşanacaklara Fransız kalan sen değil miydin?

Türkiye Gübre Sanayi A.Ş ve fosfat tesislerini bir gecede satın alan yabancıları alkışlayan sendin, tarlana gübre alamayan da sen!

Tekel’i baş düşmanına verip, sigara fabrikaların yıkılırken Urfa’da Tütün ekimi yasaklanırken sesi çıkmayan sen, cebinde tabakayla gezen de sensin.

Et-Balık- Tavuk Kombinalarına ses çıkarmadın “Et yiyemiyoruz” diye ağlıyorsun!

Şeker Fabrikaları satılırken “Güçlü bir Türkiye için evet diyorum” diye selfi çekiyorsun şimdi “Ağzımızın tadı kaçtı” diye sitem ediyorsun!

Devlete ait Sabiha Gökçen Havaalanı satılırken susup, Cengo’nun 35 yıl iliklerine kadar seni emecek havalimanıyla övünüp uçtuğunu sanıyorsun!

SEKA kapatılırken “Aynı dağın yeliyize” düet yapıp 1 kağıdı üç kağıda alınca sersemliyorsun!

Türk Telekom’un Hariri gibi karanlık birine verilmesini istemeyenlere “İslam düşmanı” deyip, ülkeyi dolandırıp kaçınca “Allah’ından bulsun” diyorsun!

AyCell’i ‘Aria’ Telsim’i ‘Vodafon’ TGRT’yi ‘FOX’ yapan sen yerli ve milli olmayan ben ha, hadi ordan!

Herseyi babalar gibi satan sen, hastalanınca “Rabbım Cleveland” dedi deyip, “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz” diyen Atatürk’e inat araçlarını bile Almanlara muayene ettiren sen yerli ve milli, biz gayri milli öyle mi?

Limanları yabancılara veren sen iç güç, karşı çıkan ben  dış güç öyle mi?

İhaleleri Dolar garantisiyle yapıp kendi ülkesi yerine İngiliz mahkemelerini tahkim atayan sen.

“Onların Doları varsa bizim de Allah’ımız var” diyen yine sen!

Ya Allah aşkına bizimle eğleniyor musun sen?