Zafer Partisi İlçe Başkanlığına Sibel Dulum seçildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zafer Partisi İlçe Kongresi gerçekleştirildi. İlçe Başkanlığına Sibel Dulum seçildi.
İlk olağan genel kurula tek aday olarak giren İlçe Başkanı Sibel Dulum hükümetin mülteci politikasını eleştirdi. Dulum, “Sığınmacılar sorunu hallolmadan ne ekonomi düzelebilir ne de ekonomiye bağlı diğer problemler ortadan kalkabilir” dedi.
ÜLKE OLARAK ÇOK KÖTÜ GÜNLERDEN GEÇİYORUZ
Zafer Partisi İlçe Teşkilatı 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Parti binasındaki genel kurula Zafer Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Kemal Karabağ, İl Başkanı Galip İlya, İlçe Başkanı Sibel Dulum, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı. Divanın oluşturulması ile başlayan genel kurulda konuşan İlçe Başkanı Sibel Dulum, ülke olarak çok kötü günlerden geçildiğini söyledi.

SEKİZ MİLYON MÜLTECİ İLE İŞGAL ALTINDAYIZ
Dulum, “Karanlıktayız ve hepimiz güneşimizi arıyoruz. Sanki 1919’un koşullarındayız. Yeniden çöküşteyiz. Yeniden lider, kurtuluş arıyoruz. Farkındaysanız işgal edildik. Bu kez biz 8 milyon sığınmacıyla işgal altındayız. 2 milyondan fazla bu ülkeye gelen kaçaklarla işgal altındayız. Silahla işgal edilmiyoruz. Ekonomiyle, sosyal hayatla, demografiyle, kültürle, dille, tarımla, hayvancılıkla, KOBİ’lerle işgal ediliyoruz. Kendi halkımızın cebinden alıyoruz. Dışardan gelenlere veriyoruz. Biz dünyada en fazla borçlanan ülke değil miyiz? Dışardan borç alıyoruz, borçlanıyoruz ama kendi vatandaşımıza değil, bu ülkeye Büyük Ortadoğu Projesi’nde (BOP) monte edilen sığınmacıları beslemek için kullanıyoruz. Ülkemizi yönetenler son 5 yıl içinde dünyanın çeşitli yerlerinde insani yardım adı altında para dağıtıyor. Her sene 8 milyar dolar gönderiliyor. Şimdiye kadar 71 milyar dolar gitmiş. 9 milyar Suriyelilere, 8 milyar dolar da insani yardım adı altında gidiyorsa ortadaki hesabı düşünebiliyor musunuz? O zaman bizim enflasyonumuz da düşmez. Cari açığımız da kapanmaz. Maliyetlerimiz de azalmaz. Bu sığınmacılar sorunu hallolmadan ne ekonomi düzelebilir ne de ekonomiye bağlı diğer problemler ortadan kalkabilir” dedi. Faaliyet raporu, mali rapor ve tahmini bütçenin oy birliği ile kabul edilmesinin, Karabağ ve İlya’nın konuşmalarının ardından seçime geçildi. Kurulda listede yer alan isimler şöyle:

İLÇE YÖNETİM KURULU ASİL
Ayten Yılmaz
Ahmet Çakır
Arif Şanlı
Ali Dulum
Ender Memişoğlu
Gönül Kölüş
Hüseyin Avşar
Hüseyin Gülmez
Hasan Erdem
İsmail Yıldırım
İzzet Tunca
İlkay Aydoğdu
Kürşat Devecioğlu
Mevlüt Ezgen
Oğuz Yıldırım
Şahin Büber
Süleyman Akan
Dilek Ezgen
Yusuf Ankaralı
Keziban Avşar
Yeliz Kaygısız
Mehmet Yıldırım
Zahide Ertaş
Keziban Oymak
İL DELEGE LİSTESİ ASİL
Ayten Yılmaz
Ahmet Çakır
Arif Şanlı
Ali Dulum
Ender Memişoğlu
Gönül Kölüş
Hüseyin Avşar
Hüseyin Gülmez
Hasan Erdem
İsmail Yıldırım
İzzet Tunca
İlkay Aydoğdu
Kürşat Devecioğlu
Mevlüt Ezgen
Oğuz Yıldırım
Şahin Büber
Süleyman Akan
Dilek Ezgen
Yusuf Ankaralı
Keziban Avşar
Yeliz Kaygısız
Mehmet Yıldırım
Zahide Ertaş
Keziban Oymak
Sibel Dulum
Ümit Demir
Abdullah Çelik
Süleyman Şark Demir
Cem Çelik
Fatma Ayaz
Ümran Kölüş
Havva Çelik
Meral Kaş
Tahsin Çelik
Deniz Solakoğlu
Gönül Kölüş
Nazende Çağaloğlu
Duran Atabay
Reşide Gürsoy
Özlem Bahadır
Sibel Naryaprağı
Tülay Şarkdemir
Nimet Koyun
Cemal Çetin
Memnune Demir
Hanife Çetin
Murat Aksoy
Necla Yıldırım
Hanife Yıldırım
Kerem Ezgen

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!