reklam
reklam

Alanya Belediyesi'nden kitap kurtlarına hediye. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 10:35

Alanya Belediyesi’nden kitap kurtlarına hediye

Alanya Belediyesi’nden kitap kurtlarına hediye
Son Güncelleme :

31 Mart 2022 - 15:16

200 views

Alanya Belediyesi, 28 Mart-3 Nisan Kütüphane Haftası kapsamında en çok kitap okuyan öğrenci ve vatandaşları ödüllendirdi.

Alanya Belediyesi, kitap okuma alışkanlığını kazandırmak ve daha fazla kitap okumayı teşvik etmek amacıyla Alanya Belediye Kütüphaneleri’nden en çok yararlanan ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin düzeyindeki kitapseverleri 28 Mart-3 Nisan Kütüphane Haftası kapsamında ödüllendirdi. Konaklı Kütüphanesi’nden en çok faydalanan kitapseverlere Alanya Belediyesi Tiyatro Müdürü Hüseyin Çinal tarafından Başarı Belgesi verildi.

ÇOCUKLAR TİYATRO İLE EĞLENDİ

Belge töreninin ardından Alanya Belediye Tiyatrosu oyuncuları, çok sevilen eserlerinden “Şarkıyla Sallanan Salıncak” oyununu minik katılımcılar için sergilediler. Çocuklar tarafından dikkat ve ilgiyle izlenen oyun büyük alkış aldı. Demirtaş, Mahmutlar ve merkez kütüphanelerinden en çok yararlanan kitapseverler için de yarın kütüphanelerin önünde tören düzenlenecek.

reklam
reklam