reklam
reklam

Başkan Yücel’den Mahmutlar'da hummalı çalışma. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

27 Haziran 2022 - 22:57

Başkan Yücel’den Mahmutlar’da hummalı çalışma

Başkan Yücel’den  Mahmutlar’da hummalı çalışma
Son Güncelleme :

09 Mart 2021 - 12:20

41 views

Alanya Belediye Başkanı Mahmutlar’da hummalı bir çalışma başlattı. 31. Bölgedeki 30 metreli yol kazıklandı ve buradaki işgalciler yerin boşaltılması için uyarıldı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mahmutlar’da hummalı bir çalışmanın önünü açtı. Bu hafta 31. Bölgenin tapularının dağıtılacağını öğrenen mülk sahipleri ve Mahmutlar halkı Başkan Yücel’e teşekkür ederken, “30 yıllık sorun artık çözülüyor. Mahmutlar kalkınma planının önü açılıyor” dediler.

30 METRELİK YOL KAZIKLANDI

Mahmutlar’da 18. Madde çalışmalarının bittiği ve 600 dönümlük arazinin imara açıldığı 31. Bölgede çalışmalar başladı. Bu bölgedeki çalışmalar çerçevesinde bulunan 30 metrelik yolda kazıklama çalışmaları yapıldı ve bu bölgede tarım yapan kişilere işgal ettikleri yerleri boşaltmaları için Belediye yetkilileri tarafından uyarıldı.

SAHİLDE ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR

Mahmutlar D-400 Karayolu sahil tarafında bisiklet yolu ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. Modern bir görüntüye sahip olacak olan sahil bölgesinde gezinti yapan veya spor yapan vatandaşlar Başkan Yücel’e yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

SANAYİ’YE (SSB) BETON SERİLECEK

Mahmutlar 2. Etap sanayi sitesine Sıkıştırılmış ve Silindirlenmiş Beton (SSB) serilecek haberi Sanayi esnaflarını memnun etti. Önümüzdeki günlerde serilecek beton için Mahmutlar Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Hüseyin Sandal, Başkan Yücel’e teşekkür etti.

AHMET YATMAZ’A NEŞTER VURULUYOR

Mahmutlar’ın ilk açılan Caddelerinden olan Ahmet Yatmaz Caddesi’ne Alanya Belediyesi tarafından neşter vuruluyor. Orta refüj ve sağ sol yolların kenarlarına kaldırım çalışmaları devam ediyor. Ahmet Yatmaz Caddesi’ndeki çalışmalar sonuçlanınca Cadde yeni bir çehreye bürünecek.

 

reklam
reklam