ÇAKIR: “MAHMUTLAR, İLÇE OLMAYI HAK EDİYOR”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya 1. Sıra Milletvekili Adayı Alaattin Çakır, Mahmutlar Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde vatandaşlarla buluştu.

“Antalya İçin Biz Varız!” sloganı ile yola çıkan Çakır, vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılandı.

Cumhur İttifakı ortaklarından Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya 1.Sıra Milletvekili Adaylığı açıklandığı günden beri bölgede yoğun ilgi ve destek gören Çakır, Büyük Birlik Partisi Antalya İl Başkanı, Milletvekili Adayları ve Alanya İlçe başkanı ile birlikte Mahmutlar’da saha çalışmalarına başladı.

Mahmutlar Belediye Başkanlığı döneminde bölgeye kazandırdığı önemli ve kalıcı projelerle adından sıkça söz ettiren Çakır, “Siyaset vekalet işidir. Bölgede yaşayan ve bölgeyi her yönü ile yakından tanıyan biri olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) milletimizin vekili olmaya talibim.” dedi.

  1. dönem milletvekilliği genel seçimlerine kendi ad, amblem ve adayları ile seçimlere katılma kararı alan Büyük Birlik Partisi’nin Antalya 1.Sıra Milletvekili Adayı olan ve bölgede siyasete ayrı bir enerji ve güven katan Çakır;

“Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun mirası olan bir siyasi partide ve devletimizin bölünmez bütünlüğünü esas alan bir ilkeler ittifakı olan Cumhur İttifakı içinde siyaset yapıyoruz.

Bir siyasetçi yarını değil, gelecek 100 yıllık projeleri ortaya koyacak vizyona sahip olmalıdır.

İlçe olması için girişimlerde bulunduğumuz Mahmutlar’ımızın mahalleye dönüştürülmüş olması bizleri son derece üzmüştür.

Antalya’nın ve Alanya’nın nüfus bakımından en büyük mahallesi olan Mahmutlar’ın nüfusu, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) verilerine göre 53.034’tür. Ancak, bu sayı yaz aylarında 2’ye 3’e katlamaktadır.

Alanya’mız il olmayı, Mahmutlar’ımız ilçe olmayı hak ediyor. İnşallah vatandaşlarımız bize teveccüh gösterir ve seçilirsek, 364.180 nüfusu olan Alanya’mızın il ve 53.034 nüfusu olan Mahmutlar’ımızın ilçe olması için girişimlerde bulunacağız.” dedi.

Bu seçimlerin diğer tüm seçimlerden farklı ve önemli bir seçim olduğunu ve hizmet için varız diyen Çakır, “Partili-partisiz tüm vatandaşlarımızın oyuna talibiz. Önceliğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortağı olduğumuz Cumhur İttifakı adayı (mevcut cumhurbaşkanımız) sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi ve Cumhur İttifakı’nın mecliste temsil çoğunluğunu sağlamasıdır.” dedi.

Çakır’a destek veren bölge halkı, Mahmutlar’da altyapı, üstyapı, enerji, sağlık, eğitim ve sosyal donatı alanlarında birçok projeyi hayata geçiren Çakır’ın bu önemli projelerinin üzerine hiçbir proje ve yatırımın yapılmadığını dile getirdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!