Yok artık!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CK Alanya Akdeniz Elektrik Kurumu’nun Mahmutlar’da bir iş yerinin önüne trafo koymak için yapılan çalışmaları gören vatandaşlar, ‘yok artık!’” dedi.
CK Alanya Akdeniz Elektrik Kurumu Mahmutlar’da Atatürk Cad. 276/a’da bulunan Bülent Vural ve Ersan Aras Gürgene ait Vito Homes’ın hemen önünde bulunan kaldırıma dev santral koymak için çalışmalar başlattı. Turizm sezonu öncesinde iş yerlerinin tam önüne CK tarafından konulacak olan santrali istemeyen İşyeri sahipleri Aras Gürgen ve Bülent Vural yetkilileri göreve davet ettiler.
VATANDAŞLARDA İSYANDA
VitoHomes’ın tapusunun kendilerine ait olduğunu söyleyen Gürgen ve Vural, “Turizm sezonu öncesinde CK yetkililerinin bu rezalete son vermesini istiyoruz, bizlere sorulmadan iş yerimizin hemen önündeki kaldırıma dev trafonun yapılması demek bir beton yığınının halkın kullanımına engel olmak demek ve bizim işyerimizin önünü kapatmak demek. Ayrıca bu santral için Mahmutlar’da yer mi bitti getirip tam iş yerimizin önüne koydular. Yetkilileri göreve davet ediyoruz, burada bu trafoyu istemiyoruz” dediler.
Ayrıca bu olayı duyan ve gören Mahmutlar halkı, “Bu kadarına da pes bir an önce bu pişkinliğe bir son verilsin. Mahmutlar bu kadarda sahipsiz değil” dediler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!