Ülkü Ocakları kadınları unutmadı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1394396_10202064328163788_1796761427_nAlanya Ülkü Ocakları ve MHP Alanya, 5 Aralık Kadın Hakları Günü ile bir program düzenledi
Haftasonu Alanya Ülkü Ocakları binasında gerçekleşen programa, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Başkanı Necla Yıldırım, Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, MHP Mahmutlar Kadın Kolları Başkanı Seher Korkmaz, MHP Alanya Belediye Başkanı Adayı Adem Murat Yücel’in eşi Yıldız Yücel ve çok sayıda ocak üyesi katıldı. Programın öncesinde partili bayanlara hoşgeldin diyen Çınar’ın ardından MHP Alanya Kadın Kolları Başkanı Yıldırım ve MHP Mahmutlar Kadın Kolları Başkanı Seher Korkmaz birer konuşma gerçekleştirdiler.
“YÜCEL, KURU DALI YEŞERTİR”
Daha sonra konuşan Yıldız Yücel, kendini ocak üyelerine tanıttı. Kendisine sorulan soruları yanıtlayan Yücel, Adem Murat Yücel hakkında da bazı açıklamalar yaptı. Adem Murat Yücel’in ailesinden önce halkın ve vatandaşların geldiğine dikkat çeken Yücel, “Ailesinden ödün vermek isteyen bir insan. Adem bey, kuru dalı yeşertebilecek bir karaktere ve özgüvene sahip. Bizden anlayış göstermeyi ve kendisine destek olmamızı bekliyor. Bizlerde aile olarak kendisine destek olmaya çalışıyoruz. Bugün sizlerle tanışmak için buradayım. Bizler sizin her zaman yanındayız. İstediğiniz zaman bizlerin kapısını rahatlıkla çalabilirsiniz. Saygı ve sevginin olduğu yerde, her şeyin olabileceğini ben düşünmekteyim” diye konuştu. Bayanların akıllı olması gerektiğini söyleyen Yücel’in açıklamaları ise şu şekilde sürdü: “Kadınlar her zaman toparlayıcıdırlar. Biz kadınlar olmadan erkeklerin işi oldukça zor. Biz bu gücü onlara ve topluma hissettirmeliyiz. Alanya’da kadınlarımızı ben pek göremiyorum. Biraz arka planda kalıyorlar. Bu nedenle ben seçim sonrası için Adem beyden söz aldı. Seçimden sonra kadınların unutulmaması adına” diyerek sözlerini tamamladı.
 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!