reklam
reklam

Toksöz, Hisarcıklıoğlu ile birlikte. Son Dakika Politika haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

8 Aralık 2022 - 21:53

Toksöz, Hisarcıklıoğlu ile birlikte

Toksöz, Hisarcıklıoğlu ile birlikte
Son Güncelleme :

28 Mayıs 2022 - 20:02

1.063 views

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Geçmiş Dönem Tarım Bakanı Kutbettin Arzu, 21. Dönem Konsey Başkanı Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu ve 21. Dönem Konsey üyelerini Alanya’da ağırladık.

Alanya’nın turizmini tarımını ve inşaat sektörünü uzun uzun konuştuk, görüştük, fikir alışverişi yaptık, projelerimizi konuştuk, tavsiyelerini dinledik. Gelecek dönemde beraberce iş dünyasına çok faydalı işler yapacağımız öngörüsünde bulunduk.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’in odaya davetine teşekkür ediyoruz. Güzel bir anı yaşadık! TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile diğer aday arkadaşlarımızın buluşmasına vesile olduk.

Seçilmek, aday olmak demokratik olgunluğun bir sandık sonucu. Biz adaylar olarak herkese eşit fırsatlar doğmasına taraftarız. Bu ziyarette de bunu yaşadık, yaşattık.

Heyecanla sandığı bekliyoruz. Her fırsatta hazır olduğumuzu beyan ediyoruz. Seçim takvimi beklentimizin haklı bir beklenti olduğuna inanıyoruz. Alanya’nın bekleyen ekonomik sorunları, pazar payı sıkıntısı olan iş dünyamızın hak ettiği yere gelmesi konusundaki çözümler üretmek için sandığı heyecanla bekliyoruz.