Toksöz “Biz Hazırız”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Tunahan Toksöz seçim çalışmalarını emin ve akıllı adımlarla sürdürüyor.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adaylarından Tunahan Toksöz Alanya Ticareti ile ilgili ciddi projeleri olduğunu açıkladı. Toksöz’ün Mahmutlar Post Gazetesine yaptığı açıklamada Ben Tunahan Toksöz olarak nasıl bir Alanya istiyorum? ‘un ipuçlarını verdi.

NASIL BİR ALANYA İSTİYORUM?

Toksöz “ Güçlü ekonomisi oluşan Alanya’nın turizm kenti olma sorumluluğu daha da yükselmelidir. Nitelikli daha konforlu otel ve konut üretimi ortaya çıkacak böylece yeşili ve doğası korunarak elde edilen inşaat üretimi sektörel bazda parasal girdi sağlayacak. Turizm, Tarım, İnşaat doğru planlanıp yapılmalı. Ekolojik dokuyu bozmadan, panoromik görüntüyü gölgelemeden ve çiftçinin tek bir ürünü dahi zayi olmadan Güçlü bir Alanya için el birliği ile başaracağız.

TURİZM ANLAYIŞIMIZ FARKLI OLACAK

Evrensel normlarla örtüşen bir turizm kenti olmalı. Alanya’da Turizm sektöründe çalışan ortalama 50 bin ile 150 bin iş gücü ve istihdam yer almaktadır. Kaliteli otel ve kaliteli istihdam anlayışı ile Ticaret ve Sanayi Odası olarak, mesleki eğitim, kişisel gelişim, davranış bilimleri, personel ve yönetim kadrosu gibi birçok konular da eğitim, seminer, konferans veya sürede kalifiye ve seçilmiş istihdam amaçlanabilir. Buradan alınan eğitim ile daha sağlıklı iş gücü ve temsil edilebilir alanda istihdam sağlanması için katkı sunar. Birçok projeler zaman içerisinde paylaşılacaktır.

TİCARET VE SANAYİ ODASI ÖNCÜLÜK ETMELİDİR

Alanya’da Turizm ve emlak, tarım ile eğitim, gıda gibi tüm sektörleri güçlü ekonomik yapısı ile kentin tüm değerleri korunarak, üretimde söz sahibi olması, Konut üretimi ekolojik dengeye duyarlı inşaat yapısı doğru planlanıp yapılmalıdır. Çiftçisi, köyleri ve kentin dünyaya açılan Turizmi ile birlik, beraberlik içinde ülkemizde göz bebeği bir şehir düşünmeliyiz. Ticaret ve Sanayi Odası öncülük etmelidir. İş Dünyasının ve üyelerinin gözü, kulağı eli olmayı üstlenmelidir. Tüm kurum, kuruluş, sivil toplum örgütleri ile düzenli görüşme, işbirliği ve koordinasyonlu fikir alış-verişi ile daha da güçlü bir Alanya hedefliyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!